Boslaan 18, Warnsveld | € 945.000,- k.k.

Aan de mooiste laan van Warnsveld gelegen MARKANTE VRIJSTAANDE VILLA “BOSCHRAND” met houten bergingen en grote zonnige tuin. Dit zeer karakteristieke en sfeervolle houten huis ligt in een klassieke villawijk aan de rand van het Kapse bos. Het huis is in 1920 gebouwd als “Noors huis” in hout op stenen voet. Het is een uitstekend onderhouden huis, dat door de jaren heen volledig gerenoveerd en gemoderniseerd is. De kapverdieping, gevelbekleding, schoorsteen, dakkapellen en in de zitkamer drie kozijnen met openslaande tuindeuren zijn volledig vernieuwd. Kortom, een bijzonder sfeervol en comfortabel familiehuis.

Indeling

Entree, vestibule, hal met eiken visgraat parketvloer, garderobe, wc en trapopgang. Royale zitkamer met brede houten vloerdelen, open haard met antieke Franse schouw en driemaal openslaande deuren naar de grote veranda. Aansluitend de sfeervolle woonkeuken in hoekopstelling met o.a hardstenen aanrechtblad, Quooker en 6-pits Boretti gas/ovencombinatie. Ruime bijkeuken met hardstenen aanrecht, toegang tot de provisiekelder en achterdeur. Stookruimte.

1e Verdieping

Overloop, 4 ruime slaapkamers, waaronder ouderslaapkamer van 26 m² met inbouwkasten. Nieuwe luxe badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en dubbele wastafel met hardstenen blad.

2e Verdieping

In 2001 volledig vernieuwde en geïsoleerde kapverdieping met 2 slaapkamers, bergruimte en een 2e badkamer met douche, wc en wastafel.

Tuin, bergingen en veranda

Originele houten schuur bij de achteringang, tuinberging en kippenhok met ren. Zonnige tuin met grasveld, imposante rododendrons, taxushaag en volledige privacy. De grote veranda (ca. 60 m²) grenst aan de zitkamer, heeft een gedeelte met pergola en blauwe regen en is bovenal een heerlijk zonneterras.

Verder

  • nieuwe eikenhouten vloeren op 1e en 2e verdieping
  • al het houtwerk geverfd in 2016
  • dakpannen schoongemaakt en geseald in 2016
  • ideale ligging, aan de rand van het bos, dichtbij winkels, scholen en sportvelden op fietsafstand van Hanzestad Zutphen.

Details

Woonoppervlakte: ca. 280 m²
Inhoud: ca. 950 m³
Perceelgrootte: 1.390 m²
Meer details: >> ga naar Funda