De Bongerd 10, Gorssel | € 199.000,- k.k.

 

Op een rustige groene locatie midden in het centrum van Gorssel gelegen HALFVRIJSTAANDE BUNGALOW (bouwjaar 1971) met voor- en achtertuin en houten tuinhuis. Dit is volledig gelijkvloers wonen, aan een pleintje, op loopafstand van talloze voorzieningen, direct achter de gezellige Hoofdstraat.

De woning is goed onderhouden en fraai afgewerkt met o.a. nieuwe keuken en vloerafwerkingen in 2012. U kunt er zo in.

Indeling

Entree, hal met garderobe en linnenkast. Bijkeuken met wasmachine/droger aansluitingen, stortbak, bergruimte, CV-opstelling en achterdeur.
Via nieuwe glasdeur komt u in de lichte tuingerichte woonkamer met zit- en eetgedeelte. Er zijn twee tuindeuren naar het overdekte terras (met elektrisch zonnescherm) en de achtertuin. Aansluitend de in 2012 vernieuwde keuken met diverse inbouwapparatuur en veel opbergruimte.
Slaapkamer met vaste kast en schuifwandkast. En een badkamer met inloopdouche, wc en wastafel.

Tuin en tuinhuis

Er is een kleine voortuin en voldoende parkeergelegenheid voor de deur. En een prachtig vrij gelegen onderhoudsvriendelijke achtertuin met groot terras en fraaie borders. Het houten tuinhuis (ca. 12 m²) is na-geïsoleerd en biedt daardoor extra bergruimte.

Details

Inhoud: ca. 238 m³
Woonoppervlakte: ca. 70 m²
Perceelgrootte: 200 m²