Esdoornlaan 8, Gorssel | € 459.000,- k.k.

 

Op een mooie plek midden in Gorssel gelegen MARKANTE KUBUSWONING (bouwjaar 1960/2013) met garage, oprit en prachtig aangelegde tuin. In 2013 is de woning aan de achterzijde, zowel op de begane grond als op de verdieping, onder architectuur uitgebouwd. Een prachtig ontwerp volledig in stijl met de originele op Rietveld geïnspireerde woning.

Samen met de keuken, badkamer, sanitair en strakke afwerkingen, zoals gietvloer en deels betonplafond, is dit een tijdloze, moderne en comfortabele woning.

Het huis ligt aan een brede groene laan en maakt onderdeel uit van een opvallend rijtje van vier witte kubistische woningen. De gezellige Hoofdstraat met winkels, museum More en talloze voorzieningen ligt op loopafstand.

Indeling

Entree, hoge en lichte hal met vide, wc, trapopgang en toegang tot de kelder (ca. 11 m²). Royale uitgebouwde living met eetgedeelte en zitgedeelte met grote schuifpui naar de achtertuin. Open keuken met wit Corian aanrechtblad, diverse inbouwapparatuur en kookeiland. Aansluitend de bijkeuken met stortbak en achterdeur.

Verdieping

Overloop, vier slaapkamers met veel vaste kastruimte en een moderne badkamer met ligbad, wc, designradiator en wastafelmeubel. De hoofdslaapkamer heeft een fraai horizontaal schuifraam, is in 2013 gerealiseerd, samen met en bovenop de uitbreiding op de begane grond.

Garage en oprit

Lange oprit met parkeergelegenheid leidt naar de brede garage, die momenteel in gebruik is als berging en het achterste gedeelte is werk/hobbykamer met daklicht en geïsoleerde schuifpui.

Tuin

De tuin is fraai aangelegd en versterkt de stijl van de woning. Strakke lijnen, meerdere terrassen, grasveld, magnolia, 2 platanen, lavendel, hagen en borders. De tuin samen met de woning vormen een harmonieus geheel.

Details

Inhoud: ca. 425 m³
Woonoppervlakte: ca. 130 m²
Perceelgrootte: 495 m²
Meer details: >> ga naar Funda