Hoofdstraat 10, Gorssel | € 749.000,- k.k.

 

Op een mooie locatie in het centrum gelegen VRIJSTAANDE VILLA “De Plantage” (bouwjaar 1939) met carport, veranda, berging en fraai aangelegde tuin. Dit is een bijzonder KARAKTERISTIEKE jaren-30 woning met veel kenmerkende details die gelukkig bewaard zijn gebleven, zoals grote overstekken, diepe voegen, luiken, subtiele detailleringen in het metselwerk, ronde ramen, glas-in-loodramen, et cetera. De woning is door de jaren heen flink uitgebouwd met een serre, tuin/werkkamer en een slaap/werkkamer met douche en wc in de voormalige garage. Hierdoor is er veel leefruimte op de begane grond en samen met de vijf slaapkamers en badkamer op de verdiepingen, is dit een bijzonder comfortabel gezinshuis. De ligging is uitstekend, in de gezellige Hoofdstraat, op loopafstand van winkels, basisschool, Loetje en museum More.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe, wc, toegang tot de provisie- en stookkelder en trapopgang. Lichte en sfeervolle woonkamer met eiken parketvloer, halfronde erker met glas-in-lood en open haard. Serre met vloerverwarming en openslaande tuindeuren. Keuken met granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de tuin/werk/eetkamer met vloerverwarming, openslaande tuindeuren en aanrechtblok. Doorgang naar de voormalige garage, nu in gebruik als werkkamer, maar eventueel slaapkamer met eigen douche en wc. Hierboven een via vlizotrap bereikbare bergzolder.

1e Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop. Drie slaapkamers met veel vaste kastruimte. De grootste heeft toegang tot het balkon aan de achterzijde. De overloop en slaapkamers zijn voorzien van een nieuwe eiken visgraatparketvloer. Badkamer met inloopdouche, wc en wastafelmeubel.

2e Verdieping

Via vaste trap bereikbare overloop met wastafel en zolderberging. Verder een slaapkamer aan de voorzijde en een slaapkamer aan de achterzijde.

Tuin, veranda, carport en berging

Lange oprit met veel parkeergelegenheid leidt naar het huis en de carport. Achter de woning is een ruime houten berging (ca. 14 m²) met vliering en aansluitend een heerlijke veranda (ca. 10 m²). En er is nog een tuinberging (ca. 5 m²). De tuin is prachtig aangelegd en goed onderhouden. Er zijn meerdere terrassen om zon of schaduw op te zoeken, groot grasveld voor- en achter, rijke borders, hagen en Catalpa’s. Een zonnige tuin met veel privacy.

Details

Inhoud: ca. 800 m³
Woonoppervlakte: ca. 195 m²
Perceelgrootte: 930 m²
Meer details: >> ga naar Funda