Joppelaan 74, Gorssel | € 595.000,- k.k.

 

Op een toplocatie aan de lommerrijke Joppelaan gelegen KARAKTERISTIEK LANDHUIS “Stille Wille” (bouwjaar 1934) met garage, tuinhuis, houtopslag en tuin rondom.
Het bijzondere aan deze locatie is de ligging aan de bosrand en grenzend aan en uitkijkend over wei- en akkerland. Zowel het bos, buitengebied als het dorp liggen op loopafstand. Deze sfeervolle woning heeft nog vele authentieke kenmerken en nog grotendeels de originele indeling. Luiken, ramen met roede verdeling, fraai metselwerk en unieke nokvorsten met klaverbladmotief geven het huis een charmante en karaktervolle uitstraling.
De afwerking (met name keuken en sanitair) is gedateerd. Er is een mogelijkheid voor slaapkamer en badkamer op de begane grond. Kortom, een ware kans om hier een comfortabele woning van te maken op een geweldige locatie

Indeling

Entree, hal met wc, trapopgang en toegang tot de provisiekelder. Lichte woonkamer met parketvloer, schuifpui en houtkachel. Aansluitend de eetkamer met schuifpui naar de veranda en doorgang naar achterportaal en werk(slaap)kamer met schouw. Vanuit de hal is de keuken bereikbaar met aansluitend de berging/bijkeuken met achterdeur.

Verdieping

Overloop, drie slaapkamers (twee ruime, één kleine) met vaste kast en bergruimte, en een badkamer met douche, wc en wastafel.

Vliering

Boven de verdieping is een bergvliering.

Garage, veranda, houtopslag en hobbyruimte

  • Eenvoudige vrijstaande garage
  • Veranda met buitenkeuken bij de eetkamer
  • Houtopslag en een voormalige caravanstalling/carport
  • Vrijstaande hobbyruimte, deels geïsoleerd, met gaskachel, rookkanaal en veranda (ca. 19 m²)

Tuin

Halfronde oprit leidt naar het huis en de garage. Rondom is een fraai aangelegde tuin met grasveld, borders, vijver, hagen en een gedeelte bostuin. Vanaf het hoger gelegen terras (deels met veranda) is er fantastisch zicht over de eigen tuin en het aangrenzende wei- en akkerland.

Details

Inhoud: ca. 575 m³
Woonoppervlakte: ca. 168 m²
Perceelgrootte: 1.544 m²