Klumperkamp 4, Epse | € 649.000,- k.k.

In een groene oase gelegen bijzonder KARAKTERISTIEKE VILLA “DE KORENKAMP” (bouwjaar 1909) met een grote vrijstaande garage, imposant natuurstenen terras (80 m²) en een onder architectuur aangelegde tuin met groot gazon, mooie borders, hagen en eeuwenoude bomen.

In 2002 is de woning compleet gerenoveerd,  gemoderniseerd en flink uitgebouwd. De woonkamer is vergroot en er is een nieuwe geïsoleerde kap opgekomen met een prachtige bedekking van leisteen uit Wales.
Het huis heeft een bijzondere historie. De basis is een oud postkantoor, dat in de jaren 60 is verplaatst van de Zaanstreek naar de huidige locatie. Midden in het dorp, als meest Noordelijke uitloper van het Epserbos.
 
Er is een SLAAP- en BADKAMER op de begane grond.
 
Kortom, een huis met veel charme, historie en uitstraling, bijzonder comfortabel, op een groot perceel van 3.037 m².
 

Indeling

Entree, hal met garderobe, wc en trapopgang. Sfeervolle woonkamer met houten vloer, open haard en deuren naar het grote terras. Aansluitend de studiehoek en TV-kamer met deuren naar het terras. Luxe keuken van Stormink met o.a. stoomoven, combioven, koel/vriescombinatie en kookgedeelte met grillplaat, wokbrander (gas) en 2-pits inductieplaat. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, CV-opstelling en achteringang. 
Vanuit de hal toegang tot de masterbedroom met deuren naar het terras en eigen moderne badkamer met ligbad, douchehoek en wastafelmeubel.
 

Verdieping

Overloop met wc en wastafel, 2 slaapkamers met beide een toegang tot de douche en een ruime 4e slaapkamer.
 

Garage en oprit

Elektrisch bedienbaar hek geeft toegang tot de grindbedekte oprit en grote driedubbele garage (44 m²) met vliering en leistenen dakbedekking.
 
  • vrijwel de gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.

Details

Inhoud: ca. 595 m³
Woonoppervlakte: ca. 170 m²
Perceelgrootte: 3.037 m²
Meer details: >> naar Funda