Merelweg 3, Epse | € 499.000,- k.k.

 

Op een mooie locatie in het Epserbos gelegen fors uitgebouwde CHARMANTE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1931) met een vrijstaande houten garage annex schuur en een heerlijke tuin met volop privacy.

In 2008 is de woning meer dan 50% vergroot met op de begane grond een grote woonkeuken, bijkeuken en overdekt terras en op de verdieping een ruime extra slaapkamer en 2e badkamer. De woning is nog gedeeltelijk gedateerd, een uitdaging om hier een fantastisch huis van te maken.

De woning ligt aan een doodlopende zandweg aan de zuidkant van het Epserbos. Bushalte op loopafstand. Een ruim en comfortabel gezinshuis op een fraaie plek!

Indeling

Entree, hal met werkkast en trapopgang. L-vormige woonkamer met erker, serre, open haard en parketvloer. Vanuit de woonkamer toegang tot de kelder en de studeer/speel/logeerkamer.

Via openslaande glasdeuren komt u in de grote nieuwe woonkeuken met kookeiland met composiet werkblad, diverse luxe inbouwapparatuur en openslaande deuren naar het overdekte terras. Aansluitend de bijkeuken met aanrechtblok, CV-opstelling, wasmachine aansluitingen, wc en achteringang.

Verdieping

Overloop, badkamer met ligbad, douche, wc en wastafel. Slaapkamer met balkon, kleine slaapkamer, slaapkamer met bergruimte, grote 4e slaapkamer met kastenwand, hoog plafond en eigen badkamer met douche, wc en wastafelmeubel.

Hierboven een bergvliering.

Garage

Oprit leidt naar in 2008 nieuw gebouwde vrijstaande houten garage annex schuur (ca. 40 m²).

Tuin

Zonnig gelegen tuin met groot grasveld, rododendrons, magnolia en achter in de tuin een romantisch prieel met vuurplaats.

Details

Inhoud: ca. 650 m³
Woonoppervlakte: ca. 196 m²
Perceelgrootte: 1.775 m²