Molenweg 1, Gorssel | € 289.000,- k.k.

 

Aan doorgaande weg van Deventer naar Zutphen gelegen CHARMANTE VRIJSTAANDE WONING (bouwjaar 1928) met garage, prieel en besloten achtertuin. De woning ligt aan de rand van het centrum, dichtbij talloze voorzieningen.

Het huis is in het verleden aan de achterzijde uitgebouwd, goed onderhouden, goed geïsoleerd en sfeervol afgewerkt. Er is een mooie keuken (2010), handige bijkeuken, kelder, glas-in-loodramen, inbouw gashaard en fraaie eikenhouten vloer, u kunt er zo in!

Indeling

Overdekte entree, ruime hal met vaste kastenwand en trapopgang. L-vormige lichte woonkamer met erker, inbouw gashaard en eikenhouten vloer. Luxe keuken met o.a. granieten aanrechtblad en 6-pits gasfornuis. Doorgang naar bijkeuken met wc, achteringang en was/CV-ruimte. Provisiekelder.

1e Verdieping

Overloop, drie slaapkamers en een badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en wc.

2e Verdieping

Middels vlizotrap bereikbare zolderverdieping. Vanwege de hoogte en de mogelijkheid voor een vaste trap is hier eventueel extra woonruimte te realiseren.

Garage, prieel en tuin

Vrijstaande garage (ca. 17 m²) met ervoor een parkeerplaats. Sfeervol prieel met oude klinkers en houtkachel. De besloten tuin heeft meerdere terrassen, grasveld, hagen, grindpad en borders.

Details

Inhoud: ca. 425 m³
Woonoppervlakte: ca. 120 m²
Perceelgrootte: 376 m²

Meer details: >> ga naar Funda.nl