Oude Larenseweg 27a, Epse

 

Op een ruim perceel van circa 1,5 hectare gelegen ROYALE RIETGEDEKTE VILLA (bouwjaar 1999) met dubbele inpandige garage, vrijstaande rietgedekte eikenhouten schuur annex carport, houthok en fraai aangelegde (bos)tuin.

Dit is een prachtige locatie in de klassieke villawijk “Het Epserbos”. Een mooie open plek in het bos en door de grootte van het perceel is er erg veel vrijheid en privacy.

De woning is in 1999 nieuw gebouwd en uitstekend afgewerkt met gebruikmaking van hoogwaardige materialen. Er is o.a. een natuurstenen vloer in de hal en de keuken en de woonkamer en masterbedroom hebben een duurzame Afzelia visgraat parketvloer. De imposante rieten kap is in 2017 volledig vernieuwd en zowel de tuin als het huis worden perfect onderhouden, een harmonieus geheel.

Er is een (hoofd)slaapkamer met eigen badkamer op de begane grond. Naast de 4 slaapkamers en badkamer op de verdieping is er een werkkamer en zolderkamer (potentieel badkamer) boven de garage met eigen ingang en eigen trapopgang. Deze ruimtes bieden de mogelijkheid om een separaat appartement (voor bijvoorbeeld bed & breakfast / logees / au-pair) te realiseren.

Indeling

Entree, ruime hal met natuurstenen vloer (zandsteen i.c.m. Belgisch hardsteen), vide, garderobe, wc en trapopgang. Via dubbele glasdeuren komt u in de royale living met erker, Afzelia visgraat parketvloer en inbouwhaard met zandstenen schouw.

Vanuit de hal en vanuit de living doorgang naar de woonkeuken met luxe keuken in hoekopstelling voorzien van granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. De keuken heeft dubbele openslaande deuren naar het overdekte terras, een heerlijk verlengstuk van de woonkeuken. Vanuit de hal de masterbedroom met tuindeur, vaste kastenwand en zeer ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en wastafelmeubel.

Via bijkeuken met achterdeur en veel vaste kasten komt u in het achter portaal met doorgang naar de dubbele inpandige garage en 2e trapopgang naar werkkamer en zolderkamer (potentieel badkamer) met CV-opstelling.

Verdieping

Halfronde trappartij leidt naar overloop met balustrade. Er zijn vier slaapkamers met dakkapellen en een badkamer met ligbad, wc en dubbele wastafel.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder.

Tuin

Via fraai gemetselde poort met elektrisch toegangshek en lange licht glooiende oprijlaan komt u bij het huis, de dubbele inpandige garage en de eikenhouten schuur annex carport. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. De tuin is een klassieke tuin, zoals het hoort in een bosrijke omgeving.

Groot grasveld, strakke taxushagen, rododendrons, hortensia’s, terras bedekt met klinkers en een prachtige gevarieerde houtopstand van loof- en naaldbomen. Alles uitstekend onderhouden. Het perceel is volledig omheind met hardhouten palen en schapengaas.

Garage, carport en schuur

De dubbele inpandige garage heeft elektrisch bedienbare deuren, een loopdeur, is verwarmd en volledig in spouw meegebouwd. Hierdoor is er, indien gewenst, eenvoudig extra woonruimte te realiseren. De tuinschuur annex carport (ca. 32 m²) is volledig van eikenhout opgetrokken en heeft eveneens een rieten kap, een prachtig bouwwerk. Verder is er nog een kippenhok met ren en er is een houtopslag.

Details

Inhoud: ca. 1.000 m³
Woonoppervlakte: ca. 266 m² (inclusief inpandige garage van ca. 34 m²)
Perceelgrootte: 14.660 m²
Meer details: >> Funda