Rietdekkerweg 6, Gorssel | € 215.000,- k.k.

 

Aan een brede laan gelegen UITGEBOUWDE TUSSENWONING (bouwjaar 1963) met aangebouwde berging en zowel DIEPE voor- als achtertuin. Dit is een mooi plek in het centrum van Gorssel op loopafstand van de supermarkt en talloze voorzieningen. De woning is op de begane grond over de volle breedte aan de achterzijde uitgebouwd en daarachter is tegelijkertijd een bijkeuken en berging aangebouwd. Op de tweede verdieping is een dakkapel met verhoogde nok geplaatst, waardoor hier een vierde (slaap)kamer is gerealiseerd.

Indeling

Entree, hal met moderne wc, kelderkast en trapopgang. Lichte L-vormige uitgebouwde woonkamer met tuindeur en eenvoudige open keuken met bar en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen en doorgang naar de berging met achterdeur.

1e Verdieping

Overloop, twee slaapkamers aan de achterzijde, derde slaapkamer met balkon aan de voorzijde. En een moderne badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel.

2e Verdieping

Overloop met berging met CV-opstelling (Remeha Tzerra HR 2017). En een vierde slaapkamer met dakkapel met verhoogde nok.

Tuin

Diepe voortuin en diepe achtertuin met twee terrassen, grasveld, rijke borders en achterom. De tuinen zijn fraai aangelegd, goed onderhouden en hebben een grote variëteit aan planten en struiken.

  • De woning is volledig voorzien van elektrisch bedienbare screens

Details

Inhoud: ca. 350 m³
Woonoppervlakte: ca. 118 m²
Perceelgrootte: 230 m²
Meer details: >> naar Funda.nl