Veldhofstraat 54, Joppe | € 995.000,- k.k.

 

Op een schitterende locatie gelegen ROYALE WOONBOERDERIJ met berging, dubbele carport, weiland en fraai aangelegde landschapstuin op een ruim perceel van maar liefst 30.633 m².

Dit is een prachtige open plek in het lommerrijke Joppe, nabij het dorp Gorssel, Landgoed ‘t Joppe en de Gorsselse Heide. Nog net aan een verharde weg, met mooie vergezichten en omringd door bossen en landgoederen; een paradijs voor wandelaars, natuurliefhebbers en paardrijders.

De originele boerderij is in 1994 volledig gerenoveerd en smaakvol verbouwd tot de huidige woonboerderij. De gehele woning is geïsoleerd en de begane grondvloer is voorzien van een lichte Belgisch hardstenen vloer met vloerverwarming. Kortom, een bijzonder comfortabele woning met royale afmetingen op een fantastische locatie.

Indeling

Entree, ruime hal met garderobe, wc, trapopgang en toegang tot de werkkamer en de woonkamer. Grote woonkamer met open haard, openslaande tuindeuren en toegang tot twee werkkamers. Via tussenhal met wc en trapopgang doorgang naar de ruime woonkeuken met granieten aanrechtblad, 5-pits fornuis en diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met wasmachine aansluitingen en achterdeur. Hierboven een slaapkamer met eenvoudige badkamer (momenteel in gebruik als B&B).

Verdieping

Overloop met berging en wc. Vier slaapkamers, waarvan twee met dakkapel en een badkamer met granito vloer, ligbad, douche en twee wastafels.

Carport, schuur, erf, tuin en weiland

Toegangshek leidt naar het erf met veel parkeergelegenheid, dubbele carport (ca. 42 m²) en houten schuur (ca. 15 m²). Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen (met oude klinkers), groot grasveld, fruitbomen, kastanjes, notenbomen, leilindes en meidoorn- en beukenhagen. Aan de voorzijde ligt een formele tuin met grote vakken, grindpaden en buxushagen. Vanuit de tuin is er prachtig uitzicht over eigen terrein en de omliggende percelen. Aan de zij- en achterkant ligt het weiland (ca. 2,5 hectare) met eigen toegangshek.

Details

Inhoud: ca. 1.150 m³
Woonoppervlakte: ca. 315 m²
Perceelgrootte: 30.633 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl