De Bongerd 3, Gorssel | € 199.000,- k.k.

 

Op een rustige groene locatie midden in het centrum van Gorssel gelegen HALFVRIJSTAANDE BUNGALOW (bouwjaar 1971) met voor- en achtertuin en houten tuinhuis. Dit is volledig gelijkvloers wonen, aan een pleintje, op loopafstand van talloze voorzieningen, direct achter de gezellige Hoofdstraat.

De woning is goed onderhouden en fraai afgewerkt, u kunt er zo in.

Indeling

Entree, hal, bijkeuken met wasmachine aansluitingen, bergruimte, CV-opstelling en achterdeur.
Ruime en lichte woonkamer met zit- en eetgedeelte en tuindeur naar het overdekte terras met zonnescherm aan de voorzijde. Aansluitend de keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur en veel opbergruimte.
Slaapkamer met vaste kasten aan de achterzijde. En een moderne badkamer met inloopdouche, wc en wastafel.

Tuin en tuinhuis

Er is een voortuin met terras en voldoende parkeergelegenheid voor de deur. En een besloten onderhoudsvriendelijke achtertuin met groot terras. Verder is er nog een houten tuinberging.

Details

Inhoud: ca. 238 m³
Woonoppervlakte: ca. 70 m²
Perceelgrootte: 173 m²
Meer details: >> naar Funda.nl