Dekkershof 12, Gorssel | € 289.000,- k.k.

 

Op een mooie plek gelegen HOEKWONING (bouwjaar 1970) met GARAGE, carport en vrij gelegen achtertuin. Zowel aan de achterzijde als aan de zijkant grenzend aan en uitkijkend op een bosrijk perceel. Dit is een fraaie ligging, aan een rustig laantje, op loopafstand van de supermarkt en het buitengebied.

Het huis is in 2005 aan de achterzijde uitgebouwd met een bijkeuken en verbinding naar de garage. Toen is ook de luxe keuken geïnstalleerd, doorbraak naar de woonkamer gemaakt en de badkamer en wc’s zijn vernieuwd.

Kortom, een gemoderniseerd gezinshuis op een uitstekende locatie.

Indeling

Entree, ruime hal met wc, bergkast, garderobe en trapopgang. Lichte woonkamer met open haard en tuindeur. Luxe open keuken (Stormink) met spoeleiland, granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, achterdeur en doorgang naar de garage.

1e Verdieping

Overloop met separate wc. Twee slaapkamers aan de achterzijde, slaapkamer aan de voorzijde met balkon en een badkamer met douchecabine en wastafelmeubel.

2e Verdieping

Overloop met CV-opstelling en bergruimte. En een ruime vierde slaapkamer.

Garage, carport, berging en tuin

Oprit met parkeergelegenheid leidt naar de carport (dicht gezet) en garage (ca. 18 m²). Voortuin en achtertuin met eenvoudige houten berging, grasveld, twee terrassen en achterom.

Details

Inhoud: ca. 430 m³
Woonoppervlakte: ca. 130 m²
Perceelgrootte: 314 m²
Meer details: >> naar Funda.nl