Elfuursweg 10, Gorssel | € 419.000,- k.k.

 

Op een mooie locatie gelegen VRIJSTAANDE WONING met garage, veranda, kippenschuur en fraai aangelegde tuin.

Deze uitstekend onderhouden en prachtig afgewerkte woning is in twee stappen FORS UITGEBOUWD. In 2000 is er een complete vleugel aangebouwd, bestaande uit een garage en een keuken, volledig onderkelderd en twee extra kamers op de verdieping. In 2007 is de woonkamer vergroot met een erker.

De ligging is prachtig vrij, naast een groenstrook, dichtbij de supermarkt en de gezellige Hoofdstraat.

Indeling

Entree, hal met wc, garderobe, trapkast en trapopgang. L-vormige woonkamer met een zit- en eetgedeelte, erker met openslaande tuindeuren, houtkachel met schouw en houten vloer. Halfopen eetkeuken met keuken in hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met aanrecht, wasmachine ruimte, achterdeur en doorgang naar de garage.

Verdieping

Overloop met vaste kasten en separate wc. Drie ruime slaapkamers met vaste kastruimte en hoge plafonds. En een moderne badkamer met ligbad, inloopdouche en twee wastafels. Boven het originele woonhuis is nog een kleine bergvliering.

Garage (ca. 21 m²) en kelder (ca. 32 m²)

Stalen toegangshek en met klinkers bestrate oprit leiden naar de nieuw gebouwde garage (2000), die volledig in spouw is gebouwd en aan de achterzijde een raam en tuindeur heeft. De garage is hierdoor eventueel eenvoudig om te bouwen tot woon/kantoor/praktijkruimte. Onder de garage en de keuken bevindt zich de grote kelder, bestaande uit twee segmenten.

Tuin, veranda, kippenren

Prachtig ontworpen tuin met rijke borders, vijver, pergola, grasveld en hagen. Terrassen, trappen en paden zijn gemaakt van oude klinkers. In 2010 is de sfeervolle veranda geplaatst (veel steigerhout en pannendak). En er is een kippenhok met ren.

Details

Inhoud: ca. 590 m³
Woonoppervlakte: ca. 129 m²
Perceelgrootte: 417 m³
Meer details: >> ga naar Funda.nl