Elfuursweg 76a, Gorssel | € 255.000,- k.k.

 

UNIEK OBJECT; Op een groot bosrijk perceel (3.990 m²) gelegen VRIJSTAANDE RECREATIEWONING (bouwjaar 2004) met VERANDA, groot terras, grasveld en bostuin. Dit is een schaarse SOLITAIRE recreatiewoning, omdat hij vrij gelegen is, op eigen grond, niet op een park! De bouwkwaliteit van deze woning is hetzelfde als bij ‘normale’ woonhuizen, VOLLEDIG GEÏSOLEERD en o.a. voorzien van hardhouten ramen (draai/kiep) en kozijnen, spouwmuren, HR++ beglazing en alle nutsvoorzieningen. Het enige verschil met een ‘normaal’ woonhuis is dat de recreatiewoning niet permanent bewoond mag worden. De locatie is uitstekend, op de grens van Gorssel en Joppe, in bosrijke omgeving, dichtbij het buitengebied en het gezellige centrum van Gorssel.

Indeling

Entree, hal met wc. Woonkamer met schuifdeuren naar de veranda (overdekt terras). Aansluitend de keuken in hoekopstelling met 4-pits gaskookplaat, koelkast, afzuigkap, combi oven/magnetron en afwasmachine. Badkamer met douche, wastafel, wastafelmeubel en wasmachine aansluitingen. Twee (slaap)kamers, waarvan één een brede schuifdeur heeft, zodat desgewenst deze ruimte bij de woonkamer getrokken kan worden.

Verder

  • uitbreiding mag tot 75 m² en maximaal 300 m³
  • verwarming middels Remeha Tzerra HR combiketel uit 2020
  • mechanische ventilatie

Details

Inhoud: ca. 187 m³
Woonoppervlakte: ca. 47 m²
Perceelgrootte: 3.990 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl