Hoog Barge 33, Eefde | € 525.000,- k.k.

 

Op een prachtige locatie, met VRIJ UITZICHT over akkerland, gelegen GESCHAKELDE BUNGALOW (bouwjaar 1977) met inpandige garage/berging en zowel diepe en brede voor- als achtertuin. Dit is een fantastische plek aan de rand van geliefde groene woonwijk, zowel dichtbij de supermarkt als het mooie buitengebied op fietsafstand van de binnenstad van Zutphen. De woning is goed onderhouden, heeft drie (slaap)kamers en de inpandige berging/garage biedt eventueel extra woonruimte (telt nu niet mee).

Indeling

Entree, hal met wc en garderobe. Hoge en lichte tuingerichte woonkamer; zitgedeelte met open haard en schuifpui naar overdekt terras. Verhoogd eetgedeelte met doorgang naar de eetkeuken met keuken in hoekopstelling, diverse inbouwapparatuur en tuindeur. Bijkeuken met wasmachine aansluitingen en CV-opstelling. Inpandige garage/berging. (Slaap)kamer aan de voorzijde.
Gang met badkamer voorzien van inloopdouche, wc en wastafel. En vervolgens twee tuingerichte slaapkamers, waaronder de hoofdslaapkamer met schuifpui naar terras en tuin.

  • de woning wordt verwarmd middels Brink Allure HR heteluchtverwarming
  • warm water middels Vaillant badgeiser (2012)

Tuin en berging

Brede en diepe achtertuin op het Zuiden met groot terras (deels overdekt), grasveld en fraaie borders. Vanuit de achtertuin is er prachtig vrij uitzicht over akkerland richting tuincentrum De Blaakhof en de bomen van landgoed ’t Haveke. In de achtertuin staat een vrijstaande houten tuinberging (ca. 7 m²). De voortuin heeft mooie plantenbakken en ruime parkeermogelijkheden op eigen terrein.

Details

Inhoud: ca. 589 m³
Woonoppervlakte: ca. 130 m²
Perceelgrootte: 680 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl