Houtvest 5, Gorssel

Op toplocatie in bosrijke villawijk “Het Amelte” gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1975) met berging, dubbele carport en weelderige tuin met grote vijverpartij. De ligging is fantastisch, middenin groene villawijk, die grenst aan het prachtige buitengebied en dichtbij het gezellige centrum van Gorssel. Het beste van twee werelden.

Het is een ruime, degelijk gebouwde woning met veel leefruimte op de begane grond. De woning is goed onderhouden, maar de afwerking is gedateerd. Een kans voor mensen die hier helemaal hun eigen huis van willen maken. En dat op een schitterende plek.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe, wc, trapopgang en toegang tot de kelder (ca. 12 m²) en de werkkamer. Royale tuingerichte splitlevel living met twee treden lager gelegen zitkamer met open haard en openslaande tuindeuren. Eetkamer met aansluitend de keuken aan de straatzijde. Vanuit de eetkamer toegang tot de study en slaapkamer met eigen moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Vanuit de hal toegang tot de bijkeuken en de inpandige berging.

Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop met wc en badkamer met inloopdouche en twee wastafels. Vier slaapkamers met vaste kastruimte. Twee slaapkamers hebben toegang tot het balkon. Verder is er nog een kleinere en een grote berging. Beide ruimtes bieden de mogelijkheid voor extra kamer(s).

Carport en bergingen

Er is een inpandige berging, een dubbele carport en achter de carport is een tuinschuur. Verder staat er nog een houten berging in het bos en er is een houtopslag.

Tuin en vijver

Rondom de woning ligt een weelderige tuin met een grote variëteit aan planten, struiken en bomen. Imposant is de grote vijver en er zijn meerdere terrassen om van de zon of schaduw te genieten. Het is een heel natuurlijke tuin, die veel vrijheid en privacy biedt.

Details

Inhoud: ca. 900 m³
Woonoppervlakte: ca. 250 m²
Perceelgrootte: 2.430 m²

Meer details: >> ga naar Funda.nl