Het Wansink 21, Epse

 

Op een uitstekende locatie aan de rand van het dorp gelegen UITGEBOUWD en COMPLEET GERENOVEERD HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS met veranda, grote schuur met veranda, oprit en fraai aangelegde voor- en achtertuin. De woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd en aansluitend is een veranda (buitenkamer) gebouwd.

De voormalige garage is nu een extra kamer (eetkamer), maar kan ook prima dienst doen als praktijkruimte. De nieuwe luxe Wolters keuken is van 2018 en heeft bijzonder veel Bosch inbouwapparatuur (combi oven/steamer, combi oven/magnetron, koffiezetapparaat, 2x koelkast, vrieskast, inductie kookplaat met Flexzones, vaatwasser en combi Quooker).

In 2018 is er achter in de tuin een grote nieuwe schuur gebouwd met eveneens een veranda en in 2018/19 is zowel de voor- als achtertuin compleet nieuw aangelegd. Al met al een zeer smaakvol en sfeervol afgewerkt huis, op een prachtige plek, op loopafstand van de basisschool, sportvelden (tennis/voetbal/hockey) en het Hassinkbos. En dat op 4 km van het centrum van Deventer.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, kelderkast (met CV-opstelling) en trapopgang. Uitgebouwde zitkamer met houtkachel en tweemaal openslaande tuindeuren. Open hoogglans gelakte keuken met diep aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de eetkamer met extra keukenblok, tuindeur en aan de straatzijde een portaal met vaste kastruimte.

Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop met wasmachinekast. Slaapkamer met balkon aan de voorzijde. En twee slaapkamers met balkon aan de achterzijde. Moderne badkamer (2013) met ligbad, inloopdouche, wc, radio en wastafelmeubel.

Tuin

Fraaie voortuin met groot terras (gedeeltelijk overdekt) en ruime oprit. Diepe achtertuin met twee sfeervolle veranda’s, borders, vijver en leilindes. De stijl van de tuinen sluit naadloos aan bij het kubistische ontwerp van de woning.

Schuren

Achter de voormalige garage is een houten tuinschuur (ca. 6 m²). En achter in de tuin een grote nieuwe schuur (ca. 30 m²) met veranda (ca. 20 m²) en schuifdeuren gemaakt van steigerhout.

Details

Inhoud: ca. 418 m³
Woonoppervlakte: ca. 139 m²
Perceelgrootte: 354 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl