Houtvest 2, Gorssel | € 845.000,- k.k.

 

In lommerrijke villawijk “Het Amelte” gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1978) met dubbele garage, tuinberging en schitterend aangelegde tuin. Het ruime huis (ca. 280 m²) is uitstekend onderhouden en door de jaren heen volledig gemoderniseerd. Er is veel aandacht besteed aan isolatie; alle ramen en kozijnen zijn vernieuwd en voorzien van dubbel glas (2002), de spouwmuren zijn na-geïsoleerd (2018) en de begane grond/kruipruimte is na-geïsoleerd (2018). Verder zijn er 30 zonnepanelen geplaatst (2012). Bij elkaar is dit een bijzonder comfortabele en energiezuinige woning. De ligging is fantastisch, midden in groene villawijk, grenzend aan het prachtige buitengebied en dat dichtbij het gezellige centrum van Gorssel. Het beste van twee werelden.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe, wc, doorgang naar garage, trapopgang en toegang tot de provisiekelder.

Aan het einde van de gang de woonkamer met twee treden lager gelegen zitkamer met open haard en schuifdeur naar half overdekt terras. Open verbinding met eetkamer en TV-kamer met gaskachel.

Dichte woonkeuken met Corian aanrechtblad en in 2017 vernieuwde inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen en bergkast. Werkkamer met zicht op de achtertuin.

1e Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop. Aan het einde van de gang de masterbedroom met ruime inloopkast en eigen badkamer met ligbad, douche, wc en dubbele wastafel. Nog vier (slaap)kamers met vaste kastruimte. Separate wc en 2e badkamer met douche en wastafel. Vanuit de badkamer is er een doorloop naar de verdieping boven de garage, met bergruimte en Finse sauna.

2e Verdieping

Via vaste trap bereikbare zolderverdieping. Nu vooral bergruimte, maar mogelijkheid voor extra kamer.

Garage en berging

Aangebouwde dubbele garage, met elektrisch bedienbare sectionaldeuren, is binnendoor bereikbaar, verwarmd en volledig in spouw meegebouwd. Stookruimte is van buitenaf bereikbaar. In 2002 heeft een gedeelte van de garage een verdieping gekregen. Achter de garage is nog een houten tuinberging.

Tuin

Het zonnige perceel biedt een prachtig aangelegde en uitstekend onderhouden tuin. Er is zowel een diepe voor- als achtertuin met grote grasvelden, borders, hagen, naald- en loofbomen, hortensia’s en rododendrons. Groot, gedeeltelijk overdekt terras op het Zuiden (met zonnescherm) is een heerlijke plek om van de tuin te genieten.

Verder

  • Elektrische screens rondom (2018)
  • Computer gestuurde beregening voor de tuin
  • Heteluchtverwarming kan ook koelen

Details

Inhoud: ca. 1.100 m³
Woonoppervlakte: ca. 280 m²
Perceelgrootte: 2.440 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl