Lochemseweg 43, Epse | € 795.000,- k.k.

 

Op een zonnige plek in het Epserbos gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1975) met houten berging en fraai aangelegde tuin. Dit is een mooie open plek, tegenover het Hassinkbos, aan de rand van de bebouwde kom, op loopafstand van de basisschool en de sportvelden (voetbal, hockey, tennis).

Dit sfeervolle en ruime gezinshuis (ca. 255 m²) is door de jaren heen volledig gemoderniseerd en bijzonder smaakvol verbouwd. Vanwege de 2e living, die momenteel in gebruik is als werkruimte, is er bijzonder veel leefruimte op de begane grond. Ruimtes lopen vloeiend in elkaar over en de subtiele niveauverschillen zorgen voor een mooie ruimtelijke werking. Er zijn fraaie zichtlijnen en er is altijd contact met de tuin.

Indeling

Entree, hal met wc en trapopgang. Twee treden lager gelegen zitkamer met een half afgescheiden study met tuindeur. De zitkamer heeft een openhaard en schuifdeur naar overdekt terras met buiten openhaard. Twee treden hoger de eetkamer met openslaande tuindeuren. Aansluitend de centraal gelegen moderne keuken met o.a. 5,5 m lang composiet aanrecht, combi Quooker en Bosch Solitaire RVS gasfornuis. Vanuit de keuken toegang tot de provisiekelder.
Vanuit de hal en werkplek met trapopgang, de bijkeuken en doorgang naar de 2e living met lichtstraat en aan twee zijden openslaande tuindeuren. Boven de 2e living bevindt zich een ruime slaapkamer met openhaard en badkamer met inloopdouche, wc en wastafel.

Verdieping

Overloop, twee slaapkamers met balkon, twee slaapkamers waar een gedeelte van tussenmuur is verwijderd. Een 5e slaapkamer met grote dakkapel en berging met CV-opstelling. Badkamer met ligbad, douche, wc en twee wastafels.

Zolder

Via vlizotrap bereikbare zolderverdieping over de volle breedte van het hoofdhuis.

Berging

Eenvoudige houten schuur van ca. 30 m².

Tuin

Lange slingerende oprit, omzoomd door grote rododendrons, leidt naar het huis en de tuin. Het is een gevarieerde tuin met grasvelden, borders, hagen, heesters, walnoot bomen, magnolia, pergola’s en een gedeelte bos aan de straatzijde. Verder zijn er twee grote terrassen; één aan de zitkamerzijde met buiten openhaard en één bij de entree met een overdekt gedeelte en twee dakplatanen.

Details

Inhoud: ca. 900 m³
Woonoppervlakte: ca. 255 m²
Perceelgrootte: 2.920 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl