Huzarenlaan 20, Epse | € 995.000,- k.k.

 

Op een DROOMLOCATIE hoog op een heuvel gelegen RIETGEDEKT LANDHUIS (bouwjaar 1935 en 1995) met aangebouwde garage/bijkeuken, dubbele carport, plantenkas en bijzonder charmant theehuis. Dit is een geweldige plek met fantastisch VRIJ UITZICHT over landerijen en de Dommerbeek. Een natuurlijke oase, nabij het Hassinkbos, op fietsafstand van de Deventer binnenstad en enkele autominuten van de A1. Over lommerrijke zandwegen is Gorssel binnendoor bereikbaar.

In 1995 is de woning fors uitgebouwd. Er is toen een compleet nieuwe vleugel aangebouwd met daarin een woonkeuken, tuinkamer, slaap- en badkamer en een garage/bijkeuken. En de houten begane grondvloer van het originele gedeelte is toen vervangen door een geïsoleerde betonvloer met vloerverwarming. Het jaren-30 gedeelte heeft nog stalen ramen met enkel glas (glas-in-lood op de verdieping), bijzonder fraai, maar biedt niet het comfort van deze tijd. Het is een huis waarvan we verwachten dat de koper wil investeren in bijvoorbeeld de zojuist genoemde ramen en kozijnen, keuken en sanitair en met name de rieten kap, die aan vervanging toe is. Vanuit verschillende vertrekken kunt u naar buiten het grote terras op. Hiervandaan kunt u maximaal genieten van het schitterende uitzicht.

Indeling

Entree, hal met wc, toegang tot de provisie/wijnkelder en trapopgang. L-vormige zitkamer met openslaande tuindeuren en schouw met gashaard. Centraal gelegen woonkeuken (Poggenpohl 1995) met openslaande tuindeuren, doorgang naar kantoor met achterdeur. De keuken loopt loopt over in de tuinkamer met schuifpui naar het grote terras. Aansluitend een badkamer met ligbad, wc en dubbel wastafelmeubel. En een ruime slaapkamer met schuifpui naar het terras. Doorgang naar geïsoleerde garage, die vooral dienst doet als bijkeuken met wasmachine aansluitingen en CV-opstelling. Boven de garage is een ruime bergzolder.

Verdieping

Overloop, drie slaapkamers met fraaie glas-in-loodramen in stalen kozijnen, veel bergruimte, dakkapel zowel aan de voor- als achterzijde en een 2e badkamer met douche, wc en wastafel.

Zolder

Via vlizotrap bereikbare zolder met beschoten kap, het is een zogenaamd schroefdak onder het riet.

Theehuis

Het bijzonder charmante vrijstaande theehuis is waarschijnlijk ouder dan het woonhuis. Begonnen als zomerhuisje, later verbouwd tot garage en door vorige bewoners verbouwd tot kantoor/praktijkruimte. Het is deels geïsoleerd en wordt verwarmd door een gashaard en er is een sfeervolle houtkachel.

Tuin

Een prachtig glooiende tuin met veel hoogteverschil. Er is een royaal houten terras met trap naar het lager gelegen terras bij de vijver. Groot grasveld, borders, taxushagen, oude magnolia, vijver met terras en een deel van het ruime perceel is bos met veel loofhout en een paar naaldbomen. In het bos staat een houten tuinberging. Naast het huis staat een fraaie plantenkas (2019).
Elektrisch bedienbare toegangspoort en lange met split bedekte oprit leiden naar het huis, de garage en de dubbele carport. Het gehele terrein is omheind.

Details

Inhoud: ca. 959 m³
Woonoppervlakte: ca. 227 m²
Perceelgrootte: 4.640 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl