Huzarenlaan 22, Epse | € 1.145.000,- k.k.

 

In groene oase, tussen Epse, Joppe en Gorssel, gelegen RIETGEDEKT LANDHUIS (bouwjaar 2005) met eikenhouten kapschuur en bijzonder fraai aangelegde tuin op ruim perceel van bijna 9.000 m². Dit is een absolute toplocatie, omringd door bossen en natuurterreinen, nabij de Dommerbeek, volledig vrij en dat zo dichtbij de kernen van Epse, Joppe en Gorssel. Wel buiten, maar niet afgelegen.

Het huis verkeert in uitstekende staat, is goed onderhouden en hoogwaardig afgewerkt. Een bijzonder comfortabele woning met veel leefruimte op de begane grond.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, garderobe en trapopgang. Via glasdeur toegang tot de eetkamer met openslaande tuindeuren naar veranda en tuin en de zitkamer met erker, inbouwhaard en fraaie op maat gemaakte kasten en radiatorbekledingen. De eetkamer, zitkamer en tv-kamer hebben een massief eikenhouten vloer. Vanuit de eetkamer toegang tot de woonkeuken met erker en tuindeur. De keuken heeft een granieten aanrechtblad, diverse luxe inbouwapparatuur en een kookeiland. Aansluitend de tv-kamer en doorgang naar de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, aanrechtblok, achteringang, toegang tot de provisie/wijnkelder en toegang tot de ruime werk(slaap)kamer.

Er zijn mogelijkheden voor een slaap- en badkamer op de begane grond. Tegen de achtergevel is een degelijke kas gebouwd (2010, ca. 9 m²).

Verdieping

Overloop met wc, royale masterbedroom met bergkast en eigen badkamer voorzien van ligbad (whirlpool), inloopdouche, wc en twee wastafels. Nog twee slaapkamers, een 2e badkamer met inloopdouche en wastafel en een vierde (berg)kamer met CV-opstelling.

Zolder

Via vlizotrap bereikbare bergzolder.

Kapschuur annex garage (ca. 74 m² incl. luifels)

Lange verharde oprit leidt naar de fraaie kapschuur (met eikenhouten gebinten), die bestaat uit een dubbele carport en een garage (in gebruik als tuinberging).

Tuin en terras

Prachtig aangelegde tuin met rijke borders, strakke taxushagen, vruchtbomen, rododendrons, kleine vijver en een groot grasveld dat langzaam overloopt in het bos. Het grote op het Zuiden gelegen terras heeft een heerlijke veranda/serre met zonnescherm. Er is een grondwaterpomp met een computergestuurd sproeiprogramma voor de borders.

Diversen

Inhoud: ca. 850 m³
Woonoppervlakte: ca. 245 m²
Perceelgrootte: 8.720 m²

Meer details: >> ga naar funda.nl