Joppelaan 66, Gorssel | € 550.000,- k.k.

 

Op uitstekende locatie, met FANTASTISCH UITZICHT, gelegen VRIJSTAANDE JAREN-30 WONING met garage, vogelverblijven en fraai aangelegde tuin. Dit is een prachtige plek aan de lommerrijke Joppelaan, met aan de achterzijde vrij uitzicht over weiland en dat op loopafstand van het buitengebied en het gezellige centrum van Gorssel.

Deze degelijk gebouwde woning is goed onderhouden, maar de afwerking is gedateerd. Een ware kans om hier uw eigen woning van te maken.

Indeling

Entree, hal met wc, toegang tot provisiekelder en trapopgang. Woonkamer met open haard en tuindeur en erker met openslaande tuindeuren. Moderne keuken met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, werkkast, CV-opstelling en achterdeur.

Verdieping

Overloop, twee slaapkamers met wastafel aan de voorzijde en een grote slaapkamer met vaste kastruimte, dakterras en badkamer met douche en wastafel aan de achterzijde.

Zolder

De zolderverdieping is met een losse trap bereikbaar.

Schuur, vogelverblijven en tuin

Lange oprit leidt naar de vrijstaande stenen garage met vliering en pannendak. Achter de garage en rechtsachter op het perceel zijn twee grote vogelverblijven. Bij eventuele afbraak wordt de tuin veel breder en kunt u nog beter genieten van het mooie uitzicht aan de achterzijde. De tuin is fraai aangelegd en goed onderhouden en heeft een groot grasveld, vijver, borders, hagen en een iets hoger gelegen terras aansluitend bij de woonkamer.

Details

Inhoud: ca. 400 m³
Woonoppervlakte: ca. 117 m²
Perceelgrootte: 792 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl