Klaproosweg 5, Zwolle | € 297.500,- k.k.

 

In groene, kindvriendelijke wijk gelegen, goed onderhouden en gemoderniseerde TUSSENWONING met DUBBELE stenen BERGING (2010), achterom en nieuw aangelegde, onderhoudsvriendelijke, tuin (2019). Deze knusse woning is in 2010 nagenoeg geheel onder handen genomen, zo zijn het dak, de spouwmuren en de vloer geïsoleerd en is er een moderne, vernieuwde badkamer geplaatst.

De woning is gelegen in Westenholte op loopafstand van het winkelcentrum, de bushalte, diverse sportfaciliteiten en een basisschool, maar ook het prachtige buitengebied met de IJssel en het Stinspark liggen op steenworp afstand. Het gezellige centrum van Zwolle ligt op slechts 15 fietsminuten!

Indeling

Entree, hal met wc, garderobekast, toegang kelder/provisieruimte en trapopgang. Lichte doorzon woonkamer en (half) open keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur en deur naar tuin en terras,

Verdieping

Overloop, drie slaapkamers en moderne badkamer met wastafelmeubel. ligbad, inloopdouche en wc.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder over de volle breedte van de woning.

Tuin en bergingen

Zowel de voor- als achtertuin zijn in 2019 opnieuw aangelegd met grote tegels (60 x 60 cm) en diverse verhoogde plantenbakken. De achtertuin is ook middels een (overdekte) achterom bereikbaar met aan weerszijden een berging. Deze dubbele berging is grotendeels geïsoleerd, voorzien van elektra en water en heeft deels een insteekzolder.

Verder

  • Verwarming middels Intergas HR combiketel (2010).
  • Er is een zonnescherm over de volle breedte aan de achtergevel geplaatst.
  • De woning heeft energielabel C.
  • In 2020 is de buitenzijde door een erkende schilder opnieuw geschilderd.

Details

Inhoud: ca. 328 m³
Woonoppervlakte: ca. 84 m²
Perceelgrootte: 131 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl