Lindelaan 11, Gorssel | € 699.000,- k.k.

 

Op een geweldige locatie midden in Gorssel gelegen MODERN VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 2014) met houten berging en prachtig aangelegde tuin rondom. Dit is een schitterende plek met UITZICHT OVER WEITJE met Lakenvelders, op loopafstand van de supermarkt en om de hoek de gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en Museum MORE. Aan de andere kant van het weitje ligt in het bos Het Openluchttheater.

De moderne, recent gebouwde, kubistische woning heeft een SLAAPKAMER en BADKAMER op de BEGANE GROND.

Hier proeft u de voordelen van een relatief nieuwe, goed geïsoleerde en fraai afgewerkte woning, u kunt er zo in.

Indeling

Entree, hal met wc en trapopgang. Ruime L-vormige living met een zit- en eetgedeelte met openslaande tuindeuren. Luxe open keuken met kookeiland, composiet aanrechtbladen, design afzuigkap, hoogglans gelakte kasten en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, Intergas HR CV-installatie (2014) en Duco luchtbehandeling.

Vanuit de woonkamer toegang tot de ruime slaapkamer en eigen moderne badkamer voorzien van inloopdouche, wc en wastafelmeubel.

Verdieping

Overloop, ruime slaapkamer met inloop kastruime en eigen badkamer voorzien van inloopdouche en wastafelmeubel.

Tuin en berging

Lange met split bedekte oprit leidt naar de vrijstaande houten berging en het huis. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde zonnige tuin (op het Zuiden) met grasveld, hagen, struiken en mooie borders. Groot terras ligt achter de woning en heeft een elektrisch bedienbaar zonnescherm.

Details

Inhoud: ca. 470 m³
Woonoppervlakte: ca. 124 m²
Perceelgrootte: 700 m²