Middenweg 9, Epse | € 795.000,- k.k.

 

Op een fantastische locatie gelegen CHARMANT LANDHUIS (bouwjaar 1952) met garage, twee carports, schuur, prieel, Finse Kota en grote veranda (buitenkamer). Dit is een prachtige open plek midden in de klassieke villawijk “Het Epserbos”. Het is een groot en licht perceel van maar liefst 5.850 m², omringd door eveneens grotere percelen. Hierdoor is er optimale vrijheid en privacy en vindt u hier een ideale mix van openheid rond het huis, maar ook de beslotenheid van eigen bos.

Het goed onderhouden huis (Cottage-stijl) is in de loop der jaren uitgebouwd en gemoderniseerd. De laatste grote uitbreidingen waren een royale masterbedroom in 2003, veranda (buitenkamer) 2005 en een bijkeuken in 2011.

Het is een bijzonder comfortabele semi-bungalow, volledig gelijkvloers wonen (begane grond ca. 185 m²) met als extra nog een kamer, zolder en berging op de verdieping.

Het Epserbos ligt ideaal ten opzichte van Gorssel, Deventer en de A1. Een omgeving geliefd bij mensen uit alle windstreken.

Indeling

Entree, hal en gang met garderobe en provisiekast. Zitkamer met open haard, Iroko parketvloer, tuindeur en hoog plafond. Eetkamer met hoog plafond en keuken in U-opstelling met diverse inbouwapparatuur, bergkast met CV-opstelling en achterdeur met overdekte entree. Vanuit de eetkamer toegang tot de logeerkamer met vaste kast en schouw en badkamer voorzien van inloopdouche, wc en wastafel. En vanuit de eetkamer toegang tot de ruime masterbedroom met portaal, vaste kastenwand en openslaande tuindeuren.

Gang, (slaap)kamer, badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel. Werk/slaapkamer (voormalige hoofdslaapkamer) met vaste kasten en deur naar veranda. Bijkeuken met aanrecht, wasmachine aansluitingen, werkkast, wc en achterdeur.

Vanuit de werkkamer en de zitkamer is de grote veranda/buitenkamer met glazen dak bereikbaar. Een heerlijke plek om langer van het buitenleven te genieten.

Verdieping

Via vlizotrap bereikbare overloop, een kamer aan de achterzijde, een zolder aan de voorzijde en er is nog een bergvliering.

Opstallen

  • Aangebouwde garage (ca. 18 m²) met daarnaast een carport (ca. 12 m²)
  • Nog een vrijstaande carport (ca. 13 m²)
  • Prieel (overdekt terras, ca. 12 m²)
  • Vrijstaande houten schuur met houtopslag (ca. 16 m²)
  • Finse Kota, sfeervolle houten blokhut met open haard (ca. 12 m²)

Tuin

Met grind bedekte oprit leidt naar de carports, garage en de woning. Rondom ligt een prachtig aangelegde en goed onderhouden tuin met groot grasveld, rijke borders, dominante magnolia, camelia’s en rododendrons. De tuin loopt over in eigen bos met loof- en naaldbomen en wandelpaden.

Details

Inhoud: ca. 800 m³
Woonoppervlakte: ca. 185 m²
Perceelgrootte: 5.850 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl