Smitskamp 2, Gorssel | € 675.000,- k.k.

 

Aan de rand van het centrum van Gorssel, met uitzicht over grasland gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1979) met aangebouwde GARAGE, SLAAP- en BADKAMER op de BEGANE GROND en fraai aangelegde tuin rondom.

De ligging is uitstekend, op de grens van dorp en buitengebied, aan een doodlopende weg, op loopafstand van de basisschool en de gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en museum MORE. Het in 1979 gebouwde huis is degelijk gebouwd, goed onderhouden en nog volledig in originele staat, de afwerking noemen we hierdoor gedateerd.

Indeling

Entree, hoge hal met wc, werkkast, garderobe-nis en trapopgang. Royale woonkamer met open haard en schuifpui naar terras en tuin. Doorgang naar eetkeuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, bergkast en achterdeur. Ruime slaapkamer op de begane grond met vaste kastenwand en en-suite een badkamer met ligbad, douchecabine en wastafelmeubel met twee wastafels.

Verdieping

Overloop met berging en CV-ruimte. Grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand en bergruimte. 2e Badkamer met douchecabine, wc en wastafel. En een slaapkamer aan de achterzijde met balkon. De beide slaapkamers hebben een doorgang naar de zolderberging.

Garage en tuin

Oprit leidt naar het huis en de aangebouwde garage (ca. 25 m²). De garage is in spouw meegebouwd, verwarmd en heeft een hoog plafond. De fraai aangelegde en goed onderhouden tuin heeft een groot grasveld, houten tuinberging, hagen, verschillende borders en een grote variëteit aan struiken en heesters. Het op het Zuiden gelegen terras heeft een elektrisch bedienbaar zonnescherm.

Verder

  • verwarming middels Remeha Calenta HR 2011
  • spouwmuurisolatie, plafondisolatie en begane grond dubbel glas
  • energielabel C

Details

Inhoud: ca. 754 m³
Woonoppervlakte: ca. 183 m² (exclusief garage)
Perceelgrootte: 924 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl