Bergkampweg 5, Warnsveld | € 849.000,- k.k.

 

Op een ruim perceel van 2.600 m² gelegen ROYALE MARKANTE VILLA met vrijstaande kapschuur, prieel en schitterend aangelegde en uitstekend onderhouden tuin. Deze verhoogd gelegen woning is in 1970 onder architectuur van J.R. Brinkman gebouwd en heeft kenmerkende grote overstekken, met klinkers gemetselde trappen en zwevende bloembakken. De overstek aan de zuidzijde zorgt voor een heerlijk overdekt terras met buiten openhaard en een groot overdekt terras op de verdieping. De onderverdieping/souterrain met eigen entree biedt mogelijkheden voor b.v. kantoor/praktijk aan huis of extra woon/hobby/speelruimte.

Het grote zonnige perceel, schaars voor in het dorp, zorgt voor optimale vrijheid en privacy.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, garderobe en trappenhuis. Via dubbele glasdeuren naar de zitkamer met openhaard en vaste boekenkast en eetgedeelte met tuindeur naar overdekt terras. Doorgang naar de keuken met houten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de ruime bijkeuken met granieten aanrechtblad, veel kastruimte, wasmachine en drogeraansluitingen, CV-opstelling en achterdeur.

Vanuit de hal toegang tot de 2e living / TV-kamer met balkondeur en vaste boekenkast.

Op de begane grond, de overloop van de verdieping en de hal in de onderverdieping ligt een mooie zandkleurige Solnhofener vloer (Duits natuursteen).

1e Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop met linnenkast en badkamer voorzien van inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Hoofdslaapkamer met toegang tot overdekt balkon, inloop kleedkast en eigen badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Verder twee ruime slaapkamers met vaste kasten en dakkapellen en een kleinere slaapkamer met dakkapel.

De slaapkamers hebben fraaie balkenplafonds.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare zolderberging over de volle breedte van de woning.

Onderverdieping / Souterrain

Vanuit de hal met trap naar beneden komt u in de verdieping onder de gehele woning (plafondhoogte 270 cm). Er is ook een eigen overdekte entree van buitenaf. Hal met wc en trapopgang. Grote kamer met bovenlichten (ramen) aan de linkerkant. Grote kamer met bovenlichten rechts met daarachter een inpandige berging met pantry.

Deze onderverdieping was in gebruik als kantoor en biedt talloze mogelijkheden.

Kapschuur en prieel

Lange oprit leidt naar de vrijstaande houten kapschuur (ca. 45 m²) met een gedeelte dubbele carport en een schuurgedeelte met daarboven een bergvliering.

Achter in de tuin staat een fraai houten achthoekig prieel.

Tuin

Een schitterend aangelegde tuin, die uitstekend onderhouden is. Er is een groot grasveld (robotmaaier) en er zijn twee vijvers, één in de voortuin en een langgerekte in de achtertuin. Verder zijn er prachtige rijke borders, diverse struiken, strakke hagen, heesters, paden, rododendrons en een variëteit aan bomen. De tuin is zo ontworpen, dat er door de seizoenen heen altijd wat bloeit. Een kleurenpracht om vanaf de hoog gelegen terrassen het hele jaar te genieten.

Details

Inhoud: ca. 1.150 m³
Woonoppervlakte: ca. 315 m²
Perceelgrootte: 2.600 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl