Beukenlaan 35 en 37, Gorssel | € 395.000,- k.k.

 

Beukenlaan 35 en 37

In het centrum van Gorssel, achter Het Kruidvat, op de hoek met de Poststraat gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1957) met GROTE PRAKTIJK/WINKEL/WOON/WERK/ATELIERRUIMTE, schuur, garage, carport en fraai aangelegde tuin. Dit is het voormalige postkantoor van Gorssel met beheerderswoning.

De bestemming “centrum” biedt talloze gebruiksmogelijkheden, van combinaties wonen/werken etc. tot volledig wonen. Het woonhuis (ca. 94 m²) is vrijwel geheel voorzien van kunststof kozijnen. Het geheel is goed onderhouden, maar de afwerking is enigszins gedateerd. Er is een verbinding binnendoor naar de multifunctionele ruimte (ca. 107 m²). De gebouwen kunnen ook prima onafhankelijk van elkaar gebruikt worden, bijvoorbeeld een gedeelte zelf gebruiken en een gedeelte verhuren.

Er zijn 2 huisnummers.

De Beukenlaan is een mooie lommerrijke laan, direct achter de gezellige Hoofdstraat.

Indeling

Woonhuis

Entree, hal met wc en trapopgang. Uitgebouwde woonkamer met parketvloer, gashaard, vaste kast en deur naar terras en tuin. Moderne keuken in hoekopstelling met koel/vriescombinatie, 4-pits inductiekookplaat, vaste kast en achterdeur.

Verdieping

Overloop, drie slaapkamers (waarvan de grootste met balkon) met vaste kasten en een moderne badkamer met vloerverwarming, douchecabine, wc en wastafelmeubel.

Zolder

Eenvoudige trap leidt naar zolderverdieping met onvoldoende stahoogte om als woonruimte mee te tellen.

Multifunctionele ruimte

Vanuit de hal van het woonhuis via portaal met wc en kelderkast komt u in de multifunctionele ruimte. Die heeft een entree/voordeur aan de Beukenlaan, grote open ruimte en vervolgens aan de achterzijde een eenvoudige keuken, portaal met achterdeur en doorgang naar voormalige garage, die nu is opgesplitst in 2 bergingen. In de berging aan de tuinzijde bevindt zich de CV-opstelling (Nefit Topline HR 2012) en zijn de wasmachine aansluitingen.

Verdieping

Middels vlizotrap bereikbare bergvliering.

Tuin en bijgebouwen

Voortuin, zijtuin en besloten diepe achtertuin met grasveld, terras met elektrisch bedienbaar zonnescherm, borders, hortensia’s, hagen en pergola.

Achter op het perceel staat een eenvoudige houten garage. Er is een hoge carport (geschikt voor camper/caravan) en er is nog een houten schuur. Garage en carport hebben ingang aan de Poststraat.

Details

Inhoud: ca. 1.065 m³
Woon/werkoppervlakte: ca. 201 m²
Perceelgrootte: 726 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl