Beukenlaan 2c, Gorssel | € 499.000,- k.k.

 

In kleinschalig nieuwbouwproject in het CENTRUM van Gorssel gelegen ROYAAL VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 2009) met grote GARAGE, VERANDA en fraai aangelegde tuin.

Deze ruime en lichte woning (4 slaapkamers, 2 badkamers, 160 m² woonoppervlakte) is gebouwd in geliefde Jaren-30 stijl met grote overstekken, erkers, fraai metselwerk en is middels de garage geschakeld met de buren.

De ligging is fantastisch, in brede laan, op loopafstand van zowel de supermarkt als de gezellige Hoofdstraat.

Indeling

Entree, hal met wc, garderobe, deur naar garage en trapopgang. Royale U-vormige living met eiken parketvloer, erker aan de zijkant en erker aan de voorzijde. De woonkeuken met keuken in hoekopstelling en diverse inbouwapparatuur is aan de straatzijde. De zitkamer is tuingericht en heeft een schuifpui met hor naar de grote veranda (ca. 21 m², 2015) en de tuin. De veranda is een heerlijk verlengstuk van de woonruimte.

1e Verdieping

Lichte overloop, grote slaapkamer over de volle breedte aan de achterzijde. Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, wc, wastafelmeubel en vloerverwarming (badkamer is deels vernieuwd in 2015). En twee slaapkamers, waarvan één momenteel in gebruik als kastenkamer, aan de voorzijde.

2e Verdieping

Via vaste trap bereikbare overloop met wasmachine aansluitingen, CV-opstelling en twee zolderbergingen. Slaapkamer met hoog plafond en moderne 2e badkamer met inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Slaap- en badkamer zijn in 2015 gerealiseerd.

Garage en tuin

Ruime oprit met parkeerplaats voor meerdere auto’s leidt naar de grote garage annex berging (ca. 30 m²). De garage is vanuit de hal bereikbaar en heeft een loopdeur naast de garagedeur en een deur naar de achtertuin.

Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen (veranda), grasveld, borders en hagen.

Verder

Deze uitstekend gelegen woning is optimaal geïsoleerd en bijzonder energiezuinig.

Details

Inhoud: ca. 690 m³
Woonoppervlakte: ca. 160 m²
Perceelgrootte: 437 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl