Cederlaan 7, Gorssel

 

In ruim opgezette groene villawijk gelegen ROYAAL VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1971) met aangebouwde GARAGE en tuin rondom. Deze onder architectuur van J. ter Haar ontworpen woning heeft een bijzonder vormgegeven living en een SLAAP- EN BADKAMER OP DE BEGANE GROND. Samen met de ruime aangebouwde garage en inpandige berging is er veel leefruimte op de begane grond.

De woning verdient een OPKNAPBEURT, de afwerking is gedateerd en met name de keuken en het sanitair (2 badkamers) zijn toe aan vervanging.

Indeling

Overdekte entree, hoge en lichte hal met wc en garderobe. Royale L-vormige living, zitgedeelte met openhaard en tuindeur, eetgedeelte loopt over in keuken in hoekopstelling. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen en doorgang naar de ruime garage en inpandige berging. Vanuit de eetkamer toegang tot de slaapkamer op de begane grond met eigen badkamer voorzien van inloopdouche, wc en twee wastafels.

1e Verdieping

Overloop, grote werkkamer (voorheen twee kamers) met deur naar dakterras. Verder nog drie slaapkamers met vaste kastruimte en een 2e badkamer met douche, wc en wastafel.

Zolder

Via vlizotrap bereikbare bergzolder.

Tuin en garage

Met grind bedekte oprit leidt naar de garage en het huis. Rondom de woning ligt een besloten tuin met meerdere terrassen (bij de zitkamer half overdekt), borders, rododendrons en hagen.
Grote garage van maar liefst 33 m² met een gedeelte hobbyruimte/schuur (7 m²). De garage is vanuit de bijkeuken binnendoor bereikbaar.

Details

  • Inhoud: ca. 685 m³
  • Woonoppervlakte: ca. 166 m² (exclusief garage 33 m²)
  • Perceelgrootte: 744 m²
  • Meer details: >> ga naar Funda.nl