Cederlaan 18, Gorssel | € 445.000,- k.k.

 

In ruim opgezette groene villawijk gelegen MARKANTE BUNGALOW (bouwjaar 1971) met aangebouwde CARPORT en BERGING en tuin rondom.

Deze fraai vormgegeven bungalow heeft een buitenmaat van 14 m x 14 m met in het midden een patio van ca. 6 m x 6 m, waardoor alle ruimtes extra licht ontvangen, er extra zichtlijnen zijn en de vertrekken subtiel in elkaar overlopen.

De ligging is uitstekend, aan een rustige weg, dichtbij het mooie buitengebied en het gezellige centrum van Gorssel.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe en CV-ruimte. L-vormige zitkamer met open haard en studiehoek. Moderne keuken met granieten aanrecht, diverse inbouwapparatuur en achterdeur. Twee ruime slaapkamers, één met tuindeur en wastafel en één met deur naar de patio en toegang tot de (gedateerde) badkamer met ligbad, douche, wastafel en wasmachine aansluitingen. En twee kleine (slaap)kamers, waarvan één eveneens met toegang tot de badkamer. Gang, wc en deur naar de patio (binnentuin).

Verder

De woning is vrijwel volledig geïsoleerd en wordt verwarmd middels Brink Heteluchtverwarming.

Tuin, carport en berging

Oprit leidt naar carport (ca. 15 m²) en berging (ca. 12 m²). Rondom ligt een besloten tuin met veel privacy.

Details

Inhoud: ca. 518 m³
Woonoppervlakte: ca. 147 m²
Perceelgrootte: 1.004 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl