Coehoornsingel 78, Zutphen

 

Aan statige laan gelegen, VOLLEDIG GERENOVEERD, KLASSIEK HERENHUIS (bouwjaar 1905) met nieuwe houten garage/berging en diepe (32 meter), zonnige achtertuin grenzend aan het Zwarte pad. Dit gemeentelijk monument staat in geliefde buurt met 19e-eeuwse herenhuizen. Een ideale plek op loopafstand van de historische binnenstad, station, scholen en theater.

In 2012 is de woning volledig gerenoveerd met o.a.:

 • Nieuw geïsoleerd dak (pannen zijn eraf geweest), nieuw zinken roevendak
 • Alle installatiewerk nieuw, dus alle elektra en compleet nieuwe CV-installatie
 • Nieuwe keuken
 • Nieuwe badkamers
 • Enkele kozijnen vernieuwd
 • Veel stucwerk en alles geschilderd van binnen en buiten
 • Nieuwe vloeren, bel-etage met eiken visgraat parketvloer van oude eiken delen
 • Nieuw balkon
 • Nieuwe tuinaanleg en garage

De woning heeft nog vele originele details, zoals:

 • Functionele luiken
 • Glas-in-lood bovenlichten
 • Bordestrap met nieuwe loper
 • Paneeldeuren, architraven en en-suite verdeling met schuifdeuren en vaste kasten
 • Gave marmeren vloer en marmeren plinten in hal en originele plavuizen in kepermotief in souterrain
 • Hoge ornamenten plafonds (bel-etage 4,25 m)

Kortom, een bijzonder sfeervol gezinshuis in uitstekende conditie, volledig gemoderniseerd met behoud van vele authentieke elementen.

Indeling

Entree op bel-etage, hal met marmeren vloer, wc, toegang tot souterrain en trappartij. Woonkamer en-suite met zwart marmeren schouwen, in voorkamer met sfeervolle houtkachel. Eetkamer met aansluitend de muziekkamer. Schuifdeuren naar serre en vanuit de serre toegang tot het balkon (2016) met trap naar de achtertuin.

Souterrain

Hal, bijkeuken met wasmachine aansluitingen aan de voorzijde. Berging en achter-entree aan de tuinzijde. Royale woonkeuken, keuken in hoekopstelling met composiet aanrechtblad, combi Quooker, diverse inbouwapparatuur, originele plavuizen, oude schouw met tegeltableau, werkeiland en eetgedeelte met houtkachel, openslaande tuindeuren en Belgisch hardstenen vloer met vloerverwarming (2016).

1e Verdieping

Overloop, twee slaapkamers aan de voorzijde, de grootste met marmeren schouw, achterkamer met schouw, vaste kasten en aansluitend een serre.

Luxe badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en dubbel wastafelmeubel. Aansluitend een kleine (was)kamer.

2e Verdieping

Overloop met CV-ruimte en 2e badkamer met inloopdouche, wc en wastafel. Twee slaapkamers met dakkapel aan de voorzijde en een ruime slaapkamer met hoog plafond aan de achterzijde.

Garage

Achter in de tuin staat een nieuwe houten garage op stenen voet met pannendak. De garage is te bereiken via het Zwarte pad, een laantje dat achter de tuinen loopt van de Coehoornsingel, Jacob Damsingel en de Rozenhoflaan.

Tuin

Voortuin met monumentaal hekwerk. En 32 m diepe achtertuin, volledig nieuw aangelegd in 2017, met grasveld, vijver, borders, klimplanten, lei-bomen en twee terrassen. De zonnige tuin is bereikbaar via het souterrain en de bel-etage.

Details

Inhoud: ca. 1.100 m³
Woonoppervlakte: ca. 290 m²
Perceelgrootte: 360 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl