Douglaslaan 23, Gorssel

 

In groene villa wijk, op een bijzonder ruim perceel van 1.780 m², gelegen ROYAAL VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1970) met aangebouwde GARAGE en fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen.

Dit goed onderhouden, geïsoleerde en onder architectuur van E. van Venrooy gebouwde huis heeft een speelse splitlevel indeling, dat zorgt voor een fantastische ruimtelijke beleving en veel licht en lucht. Het woongedeelte ligt hoger dan het slaapgedeelte. Ook het grote terras aan de achterzijde, grenzend aan de keuken en woon/eetkamer is hoger gelegen, waardoor er goed zicht is op de tuin en het omliggende groen.

De ligging is bijzonder aantrekkelijk; dichtbij het buitengebied, de uiterwaarden en het gezellige centrum van Gorssel en dat op 5 minuten van de A1.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe en wc. Royale splitlevel living met hoog balkenplafond en plavuizen vloer. Centraal ligt de woon/eetkamer aan de tuinzijde met open haard, hoge raampartij, diepe vensterbanken en tuindeur, overlopend in eetkeuken (Bulthaup) met o.a. 6-pits gaskookplaat, koelkast, afwasmachine, oven en spoeleiland. Aansluitend de bijkeuken met achteringang, wasmachine aansluitingen, aanrechtblok, CV-opstelling en doorgang naar de garage met bergzolder.

Aan de voorzijde is de hoger gelegen sfeervolle zitkamer met daarnaast de werkkamer met boekenkastwand en iets hoger gelegen studiehoek.

Onderverdieping

Vanuit de hal een paar treden lager liggen de slaap- en badkamers. Overloop, badkamer met ligbad, inloopdouche, vloerverwarming, wc en wastafel. Hoofdslaapkamer aan de voorzijde met inloop kleedruimte en eigen moderne badkamer met inloopdouche, vloerverwarming, wc en wastafelmeubel. Gang met vaste kasten en twee slaapkamers met tuindeur naar lager gelegen terras.

Hiernaast de hobby/logeerkamer met eenvoudige badkamer en aansluitend de inpandige berging.

Garage en tuinbergingen

Brede oprit met meerdere parkeerplaatsen leidt naar de garage (ca. 22 m²) met bergzolder en tuindeur. Garage is binnendoor bereikbaar en in spouw meegebouwd, waardoor eenvoudig extra woon/werk/praktijkruimte is te realiseren.

Achter in de tuin staat een houten tuinberging (ca. 12 m²) en er is nog een houtopslag.

Tuin

Fraai aangelegde tuin met grasveld, beukenhagen, borders, rododendrons, hortensia’s, taxus, bomen en meerdere terrassen. Hoog terras bij de woon/eetkamer en lager gelegen terras met buiten open haard aan de zijkant. Een heerlijke zonnige en besloten tuin met optimale privacy.

Details

Inhoud: ca. 933 m³
Woonoppervlakte: ca. 228 m² (exclusief garage en inpandige berging)
Perceelgrootte: 1.780 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl