Het Wansink 23, Epse

 

Aan de rand van het dorp met schitterend VRIJ UITZICHT over de enk gelegen HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS (bouwjaar 1968) met GARAGE (21 m²), carport, tuinberging en prachtig aangelegde tuin. Dit is een toplocatie aan Het Wansink, op één van de grootste percelen (392 m²) en de meest vrije ligging aan voor-, zij- en achterkant.

Deze geliefde woning is goed onderhouden en fraai afgewerkt en heeft zowel voor als achter een overdekt terras op de begane grond en een balkon op de verdieping.

De ligging is fantastisch, aan brede laan, op loopafstand van de basisschool, sportvelden (tennis/voetbal/hockey) en het Hassinkbos. En dat op 4 km van het centrum van Deventer.

Indeling

Entree, hal met wc, trapopgang en toegang tot de kelderkast. Lichte L-vormige woonkamer met openhaard en tuindeuren. Open woonkeuken met keuken in U-opstelling met o.a inductiekookplaat (2018), combi oven/magnetron (2018) en Quooker. Aansluitend de garage (binnendoor bereikbaar) met wasmachine aansluitingen, stortbak, CV-opstelling en achterdeur.

Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop met bergkast. Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten en balkon en twee slaapkamers (waarvan één met vaste kasten) aan de achterzijde met balkon.
Moderne badkamer met ligbad, douchecabine, 2e wc en wastafelmeubel.

Tuin en berging

Voortuin met terras, carport en ruime parkeermogelijkheden. Prachtig aangelegde diepe achtertuin met grasveld, terrassen, borders, hagen en hortensia’s. Achter in de tuin staat een houten tuinhuis/berging.

Verder

  • de woning is volledig voorzien van isolerende beglazing
  • verwarming middels Nefit HR CV-combiketel (2017)

Details

Inhoud: ca. 340 m³
Woonoppervlakte: ca. 110 m²
Perceelgrootte: 392 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl