Joppelaan 67 F, Joppe | € 849.000,- k.k.

 

In het lommerrijke Joppe gelegen BIJZONDER ROYAAL PENTHOUSE (271 m², 6 kamers, 2 badkamers, bouwjaar 2001) met groot dakterras (ca. 35 m²), serre en TWEE ruime parkeerplaatsen en een berging in de onder gelegen parkeerkelder.

Dit is een echt penthouse, dat bestaat uit de volledige 4e verdieping. De lift komt direct uit in de hal van het appartement. En er is een vaste trap naar verdieping met pantry, wc, berging en dakterras. Het appartement is uiterst luxueus afgewerkt met prachtige marmeren vloeren, plafonds met stuclijsten, radiatorbekledingen, screens, houten paneeldeuren, lambriseringen, airco’s in zit-, eet- en hoofdslaapkamer (2019) en rijk uitgevoerde badkamers met kranen en garnituur van bladgoud.

De ligging is prachtig, aan de statige Joppelaan, op de hoek met de Huzarenlaan, op loopafstand van Landgoed ’t Joppe en het Bosrestaurant. Het gezellige centrum van Gorssel ligt op ca. 1,5 km afstand. De opzet van het hoogwaardige gebouw is kleinschalig; 7 appartementen, met maar 2 appartementen per verdieping, parkeerkelder en een penthouse bovenin. Rondom ligt een fraai aangelegde tuin en er zijn voldoende parkeerplaatsen voor gasten.

Indeling

Centrale entree met postbussen en toegang tot lift en trappenhuis.

Eigen entree op de vierde verdieping

Hal met toegang tot de lift en gasten-wc. Via dubbele deuren toegang tot de royale zitkamer met gashaard met marmeren schouw. Doorgang naar de eetkamer en via schuifdeuren toegang tot de ruime serre (overdekt balkon/loggia, indien ramen verwijderd worden), doorgang naar werkkamer en via dubbele deuren toegang tot de eetkeuken in hoekopstelling met schouw, composiet aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen en CV-opstelling.

Slaapkamers

Aan de kant van de zitkamer is de hoofdslaapkamer met vaste kastenwand en toegang tot eigen badkamer met ligbad, douche, wc, twee wastafels en vloerverwarming.

Aan de kant van de eetkamer, hal met garderobekasten en trapopgang. Kleine werkkamer met vaste kastenwand. Ruime logeerkamer en een 2e badkamer met ligbad, wc, wastafel en vloerverwarming.

Verdieping

Overloop, wc, berging, pantry met combi-oven, kookplaat en koelkast. En toegang tot het ruime dakterras (ca. 35 m²) met optimale privacy.

Parkeerkelder

Twee ruime parkeerplaatsen met toegang via verwarmde hellingbaan en elektrisch bedienbare deur. En een berging (ca. 11 m²).

Details

Inhoud: ca. 1.100 m³
Woonoppervlakte: ca. 271 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl