Kievit 25, Wijhe | € 360.000,- k.k.

 

In de geliefde wijk Krijtenberg gelegen ruime TWEE ONDER ÉÉN KAPWONING (bouwjaar 1998) met aangebouwde GROTE BERGING, dubbele oprit, houten veranda en heerlijk beschutte tuin.

Deze goed onderhouden royale woning (ca. 150 m² woonoppervlakte exclusief berging van 25 m²) heeft een prachtig VRIJ UITZICHT op openbaar groen met een verzorgde speelweide en ligt op enkele fietsminuten van het centrum van Wijhe. Ook basisscholen, kinderdagverblijf, zwembad en sportfaciliteiten zijn in de nabije omgeving aanwezig.

De indeling is als volgt:

Begane grond

Overdekte ruime entree, hal met wc, luxe woonkeuken (ca. 22 m²) met spoeleiland, veel kastruimte, granieten blad, diverse inbouwapparatuur en gedeeltelijk massief eiken vloer / deels tegelvloer. Tuingerichte woonkamer (ca. 34 m²) voorzien van massief eiken vloer, sfeervolle gashaard en openslaande deuren naar het terras. Vanuit de hal binnendoor bereikbare verwarmde en geïsoleerde grote berging met warm- en koud wateraansluiting en deur naar de tuin. Deze voorzieningen bieden de mogelijkheid om hier een kantoor-/praktijkruimte te creëren met eigen overdekte ingang naast de voordeur of bijvoorbeeld een slaap- en badkamer op de begane grond.

1e Verdieping

Overloop, 3 slaapkamers (respectievelijk 15, 10 en 9 m²) waarvan de grootste met kastenwand. Stookruimte met opstelling HR combiketel en zonneboiler. Bijzonder luxe en comfortabele badkamer (2015) voorzien van vloerverwarming, designradiator, wastafelmeubel, separate wc en glazen deur naar stortdouche en Sunshower. Tijdens het douchen eventueel extra stralingswarmte (infrarood) en/of bruin worden, hoe heerlijk is dat!

2e Verdieping

Hoge en lichte overloop met 2 Velux dakramen, laminaatvloer, wasmachine- en drogeraansluitingen en stalen trap naar insteekzolder. En een ruime vierde slaapkamer voorzien van laminaatvloer en Velux dakraam.

Tuin

Brede en diepe oprit met plek voor meerdere auto’s leidt naar de garage en het huis. Voor de woning ligt een fraai aangelegde tuin met buxus, hortensia’s en vlinderstruiken. De brede achtertuin is voorzien van leibomen, fruitbomen, borders, hagen en struiken en een groot terras. Het grasveld is voorzien van ingebouwde sproei installatie. De gezellige houten veranda (2016) van maar liefst 4.20 x 3.60 meter is voorzien van elektra, verwarming en tv- aansluiting.

Verder

  • De woning is volledig geïsoleerd (dak-, muur- en vloerisolatie)en dubbele beglazing.
  • De woning is gedeeltelijk voorzien van rolluiken.
  • Dakkapel over de volledige breedte aan de achterzijde 1e verdieping.
  • Warm water middels zonneboiler en HR combiketel.
  • Schilderwerk zowel binnen als buiten 2017.
  • Mogelijkheid om wonen en werken/praktijk aan huis te combineren.

Details

Inhoud: ca. 560 m³
Woonoppervlakte: ca. 150 m² (exclusief berging van ca. 25 m²)
Perceelgrootte: 332 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl

 

Het dorp Wijhe

Het gemoedelijke en historische dorp Wijhe, prachtig gelegen aan de uiterwaarden van de IJssel, heeft goede voorzieningen, waaronder diverse basisscholen, voortgezet onderwijs/mavo/havo/vwo, een openluchtzwembad, theater, sportschool, sportvelden en het NS station.
Wijhe ligt heel centraal tussen de Hanzesteden Deventer en Zwolle (met ca. 15 autominuten bereikbaar). Ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Ieder half uur vertrekt een intercity richting Zwolle en Deventer/Roosendaal, vanwaar het noorden en de Randstad prima te bereizen zijn.
Met het pontje over de IJssel is het begin van de Veluwe in zicht.
Kortom, Wijhe heeft het beste van twee werelden!