Klembergerweg 11, Epse | € 629.000,- k.k.

 

Op een prachtige locatie gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1967) met vrijstaande garage en besloten tuin rondom. Dit is een ruim en bosrijk perceel in het geliefde Epserbos, dichtbij Gorssel, Deventer en de A1.

De woning is in 1993 uitgebouwd aan de kant van de eetkamer en de keuken. Het is een bijzonder ruim en comfortabel huis met maar liefst 3 (slaap)kamers op de begane grond en 3 (slaap)kamers (1 kleinere) op de verdieping.

De woning is goed onderhouden, maar de afwerking is gedateerd. Een ware kans om hier helemaal uw eigen huis van te maken.

Indeling

Entree, hal met garderobe, wc, bergkast met CV en trapopgang. Via dubbele deuren toegang tot de zitkamer met open haard en kelderkast. Hoge en lichte eetkamer met schuifdeur naar terras en tuin. Aansluitend de woonkeuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur. Via hal en gang met originele tegelvloer en lambrisering komt u in de slaapvleugel. Ouderslaapkamer met drie vaste kasten, ingebouwde wastafel en tuindeur. Twee slaapkamers met vaste kasten en ingebouwde wastafels. Separate douche en badkamer met ligbad, wc en wastafel.

Verdieping

Overloop met toegang tot de zeer royale bergzolder boven de slaapvleugel. Ruime slaapkamer aan de voorzijde en een ruime slaapkamer aan de achterzijde. In het midden een kleinere kamer (strijkkamer) met hoge ramen.

Garage

Vrijstaande stenen garage met pannendak (ca. 21 m²).

Tuin

Lange oprit leidt naar het huis en de garage. Aan de voorzijde een echte bostuin met fraaie loof- en naaldbomen. Aan de achterzijde een zonnige tuin met groot gazon, twee terrassen, borders en een variëteit aan bomen en heesters.

Details

Inhoud: ca. 850 m³
Woonoppervlakte: ca. 232 m²
Perceelgrootte: 2.785 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl