Larixweg 12, Gorssel | € 229.000,- k.k.

 

Op een prachtige groene locatie gelegen HOEKWONING (bouwjaar 1967, 3-onder-1-kap) met groot BIJGEBOUW (logeerhuis) en fraaie tuin rondom. Het bijzonder charmante bijgebouw, met hoge ramen met roedeverdeling, balkenplafond en pannendak, is een voormalige garage die geïsoleerd en verwarmd is, voorzien van een keukenblok en een vaste trap naar de verdieping. Buiten, achter de berging, is een badkamer met douche, wc en wastafel.

De woning heeft een heerlijk lichte woonkamer, door de grote raampartijen en het extra zijraam. De afwerking, o.a. keuken, wc, deels enkel glas en deels zachtboard plafonds, is gedateerd. De ligging is uitstekend, aan brede groene laan, aan de rand van de villawijk, dichtbij het gezellige centrum van Gorssel en het mooie buitengebied.

Indeling

Entree, hal met wc, kelderkast en trapopgang. Lichte woonkamer met tuindeur en open keuken in hoekopstelling met houten aanrechtblad en achterdeur.

Verdieping

Overloop, twee slaapkamers en een badkamer (1998) met ligbad, wc en wastafelmeubel. En een wasmachineruimte in de voormalige douche.

Bergzolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder (geen stahoogte).

Bijgebouw (27 m² begane grond en 13 m² verdieping)

Entree, grote multifunctionele ruimte met keukenblok, ideaal geschikt als logeer-, werk- en/of praktijkruimte. Vaste trap naar (slaap)verdieping c.q. bergruimte.

Berging (ca. 8,50 m²): vrijstaande stenen berging, voorste gedeelte is tuinschuur met CV-opstelling (Nefit HR Excellent 2007) en achterste gedeelte is badkamer met douchecabine, wc en wastafel.

Tuin

Diepe voortuin met parkeerplaats op eigen terrein. Zijtuin en besloten achtertuin met terrassen, klinkerpad, vijver, pergola met druif en een grote variëteit aan planten en struiken. Hoge hagen zorgen voor optimale privacy. De diepe achtertuin ligt op het Zuiden.

Verder

  • 6 zonnepanelen (“Zon zoekt dak”, 2012)
  • Begane grond, isolerende beglazing, verdieping deels enkel glas
  • Plafonds verdieping zijn na-geïsoleerd
  • Zijgevel is na-geïsoleerd

Details

Inhoud: ca. 286 m³
Woonoppervlakte: ca. 70 m² (exclusief 40 m² bijgebouw)
Perceelgrootte: 305 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl