Larixweg 9, Gorssel | € 495.000,- k.k.

 

Aan rustige weg in groene villawijk gelegen VRIJSTAANDE WONING (bouwjaar 1964) met houten garage, hobbyruimte, plantenkas, overkapping en bijzonder fraai aangelegde tuin rondom. Deze woning is vanaf 2004 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd. En uitgebouwd, aan de voorkant met een ruime entree, aan de achterzijde is de hoofdslaapkamer vergroot. Zowel het huis als de tuin bevinden zich in een perfecte staat van onderhoud. De ligging is goed, dichtbij het centrum van het dorp en het prachtige buitengebied.

Indeling

Ruime overdekte entree met garderobe. L-vormige woonkamer met massief eiken vloer, gashaard en tuindeur naar terras met 7 meter breed knikarm zonnescherm. Luxe keuken (2015, greeploos) met 4-pits inductiekookplaat, brede afzuigkap, afwasmachine, koelkast, combi oven/magnetron en achterdeur.

Gang met wc, trapkast en trapopgang. Uitgebouwde hoofdslaapkamer met airco. En een tweede (slaap)kamer op de begane grond, waarvan nu een gedeelte in gebruik is als bijkeuken met wasmachine aansluitingen, wastafel en tuindeur. Moderne badkamer (2017) met inloopdouche en wastafelmeubel.

Verdieping

Ruime overloop met bergruimte en 2e wc / CV-ruimte. Slaapkamer aan de achterzijde en een slaapkamer aan de voorzijde. Beide kamers hebben 2 Velux-ramen en bergruimte. De kap van de verdieping is volledig geisoleerd in 2004 en professioneel afgewerkt.

Verder

  • De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen en ramen met HR++ beglazing (2004)
  • Alle installatiewerk is vernieuwd in 2004, dus alle elektra, groepenkasten en complete CV-installatie (voorheen gaskachels). Atag HR combi CV-ketel is uit 2018.

Tuin

Rondom ligt een prachtig aangelegde en uitstekend verzorgde tuin met grasveld, paden, borders, hagen, struiken, 2 Larixen en een moestuin. Een heerlijk besloten tuin met optimale privacy en voldoende zon- en schaduwplekken.

Garage en bergingen

Lange bestrate oprit leidt naar de houten garage met doorgang naar geïsoleerde houten hobbyschuur. Verder is er nog een plantenkas en een ruime overkapping.

Details

Inhoud: ca. 531 m³
Woonoppervlakte: ca. 143 m²
Perceelgrootte: 730 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl