Leonard Springerlaan 201, Deventer | € 289.000,- k.k.

 

Op de Vijfhoek gelegen verrassend RUIME en BREDE EENGEZINSWONING (ca. 145 m² woonoppervlakte) met VRIJ UITZICHT aan de voorzijde, zonnige beschutte achtertuin op het zuiden, fraaie luxe aluminium OVERKAPPING over de volle breedte (ca. 6,5 meter), vrijstaande houten berging, achterom én dakterras.

Deze woning is goed onderhouden én energiezuinig (o.a. 16 zonnepanelen). Aan de voorzijde grenst de woning aan water en een autoluwe parallelweg naast de Leonard Springerlaan met brede groenstroken en fraaie hoge bomen. Openbare voorzieningen als scholen, kinderopvang, winkels, bushalte, NS station Colmschate en Sportcentrum De Scheg zijn op loop- en fietsafstand gelegen. Tevens is er een goede verbinding t.o.v. de uitvalswegen A1 en N348.

De indeling is als volgt:

Begane grond

Entree, meterkast, hal met wc, royale woonkamer met massief kersen parketvloer en openslaande deuren naar de tuin met als verlengstuk van de woonkamer een luxe overkapping over de volle breedte van de woning met ingebouwde verlichting en zonwering (op afstand bedienbaar). Open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, veel kastruimte en natuurstenen vloer.

1e Verdieping

Ruime overloop, 3 slaapkamers (respectievelijk 15, 11 en 10 m²) en moderne badkamer (2018) voorzien van designradiator, wastafelmeubel, separaat wc en glazen douchecabine. In zowel de slaapkamers als op de overloop ligt een fraaie licht eiken laminaatvloer.

2e Verdieping

Hoge en lichte overloop met berging voorzien van wasmachineaansluiting, CV ketel en warmte terugwin unit. Grote 4e slaapkamer (20 m²) met mogelijkheid om deze te splitsen waardoor een 5e slaap- c.q. werkkamer ontstaat.
Openslaande deuren naar heerlijk zonnig dakterras.

Tuin

De voorzijde van de woning is bereikbaar via een bruggetje over het water waar prachtige hortensia’s de rand van het water vormen. De brede achtertuin is nagenoeg onderhoudsvriendelijk met natuurstenen plavuizen, kunststof schuttingen en korven als afscheiding, maar ook prachtige struiken als de passiebloem, boerenjasmijn en wilde kamperfoelie. Een gezellige tuinhaard maakt het geheel af.

Verder

  • De woning is volledig geïsoleerd (dak-, muur- en vloerisolatie) en dubbele beglazing.
  • Energielabel A
  • 16 zonnepanelen
  • CV ketel en WTW unit
  • Schilderwerk 2018
  • Nieuwe dakbedekking berging 2019
  • Mogelijkheid om wonen én thuiswerken te combineren.

Details

Inhoud: 485 m³
Woonoppervlakte: 145 m²
Perceelgrootte: 151 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl