Lochemseweg 44, Epse | € 449.000,- k.k.

 

Midden in het dorp Epse gelegen RUIM VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1980) met aangebouwde GROTE DUBBELE GARAGE en heerlijke beschutte tuin rondom. De woning ligt aan een doorgaande weg op de hoek met de Oude Larenseweg en de Hassinklaan op loopafstand van de bossen (Epserbos en Hassinkbos), de basisschool en de sportvelden (o.a. voetbal, hockey en tennis). De A1, Gorssel en de binnenstad van Deventer zijn binnen enkele autominuten bereikbaar. Dit royale huis (ca. 174 m² woonoppervlakte, exclusief garage van ca. 30 m²) is goed onderhouden, mooi afgewerkt en beschikt over een SLAAP- en BADKAMER op de begane grond. Ideaal voor een brede doelgroep.

Indeling

Entree, hal met wc en garderobekast. Fraaie lichte L-vormige woonkamer (ca. 40 m²) voorzien van blank eiken parketvloer, gezellige gashaard en grote schuifpui naar het terras. Dichte Siematic keuken met granieten blad en diverse inbouwapparatuur. Voor de echte kookliefhebber is er naast de ingebouwde 4-pits keramische kookplaat ook nog een apart 6-pits gasfornuis. Atelier/bijkeuken (ca. 15 m²), kantoor en binnendoor bereikbare verwarmde dubbele garage met aansluiting wasmachine en droger. De garage annex hobbyruimte heeft middels een vaste trap toegang tot een ruime bergzolder.

Op de begane grond vanuit de hal bereikt u de slaapkamer met inbouwkast en aansluitend een eigen badkamer voorzien van wastafelmeubel, ligbad en designradiator.

Verdieping

Hardhouten trap leidt naar portaal en ruime overloop met grote kastenwand en Velux dakraam. Twee bijzonder ruime slaapkamers (respectievelijk ca. 23 en 19 m²) met hoge plafonds en een 2e badkamer voorzien van dubbele wastafel, wc en separate douche.

Tuin

Brede en diepe oprit met plek voor meerdere auto’s leidt naar de garage en het huis. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin met grasveld, borders, hagen en struiken. Achter de woning is een groot terras met veel privacy.

Verder

  • De gehele woning is voorzien van dubbel glas.
  • De woning is gedeeltelijk voorzien van luiken en rolluiken.
  • Alarminstallatie aanwezig.
  • De oprit is geschikt voor meerdere auto’s.

Details

Inhoud: ca. 745 m³
Woonoppervlakte: ca. 174 m² (exclusief garage van ca. 30 m²)
Perceelgrootte: 687 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl