Middenweg 14, Epse | € 1.165.000,- k.k.

 

Op een groot en zonnig perceel (6.110 m²) midden in het Epserbos gelegen ROYAAL VRIJSTAAND LANDHUIS (bouwjaar 1954 en 1987) met vrijstaande dubbele garage en prachtig aangelegde tuin rondom.

De woning is uitstekend onderhouden, fraai afgewerkt en door de jaren heen volledig gemoderniseerd. In 1987 is een grote vleugel aangebouwd, waardoor er bijzonder veel leefruimte is op de begane grond (o.a. twee slaapkamers en een badkamer op de begane grond). Onder de aanbouw is een ruim souterrain (werk/hobbykamer) met deur en trap naar de tuin. Grenzend aan de eetkamer is in 2009 een veranda met ingebouwde verwarming (buitenkamer) gebouwd, een heerlijke, comfortabele plek om zo lang mogelijk van het buitenleven te genieten.

Het Epserbos is een klassieke lommerrijke villawijk, ideaal gelegen ten opzichte van Gorssel, de Deventer binnenstad en de A1 (de Randstad is binnen een uur bereikbaar). Epse grenst aan de IJssel met haar uiterwaarden en is de poort naar de Achterhoek.

Indeling

Entree, hal met garderobe, wc en trapopgang. Openslaande glasdeuren naar zitkamer met open haard. Aansluitend de eetkamer met vloerverwarming en openslaande deuren naar de veranda. Doorgang naar luxe keuken (Stormink) met o.a. granieten aanrechtblad, inductiekookplaat en wijnkoeler. Deur naar provisiekelder en aansluitend de tuinkamer met vloerverwarming en wasmachine aansluitingen.

Verdieping hoofdhuis

Overloop met berging en CV-opstelling. Twee slaapkamers en een badkamer voorzien van douche, wc en wastafel.

Slaap/werkvleugel

Via gang toegang tot (slaap)kamer aan de voorzijde en grote slaapkamer met tuindeur aan de achterzijde. Deze masterbedroom, met elektrisch bedienbare gordijnen, heeft een eigen kleedkamer en eigen moderne badkamer met ligbad, wc, ruime inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en muur- en vloerverwarming. Trapportaal naar souterrain en verdieping.

Souterrain

Grote werkkamer (ca. 58 m²) met gashaard en twee wanden voorzien van handgemaakte boekenkasten. Deur en trap naar de tuin.

Verdieping slaap/werkvleugel

Overloop, ruime slaapkamer met eigen badkamer voorzien van douche, wc en wastafel. En toegang tot kleine zolderberging.

Dubbele garage (ca. 46 m²) en kapschuur (ca. 24 m²)

Lange met klinkers bedekte oprit met plek voor meerdere auto’s leidt naar de bijzonder degelijk gebouwde dubbele garage. De garage is gebouwd met spouwmuren, pannen dak, dubbel glas, stortbak, heeft verwarming en twee elektrisch bedienbare sectionaaldeuren.

Aan de rand van de bostuin staat een met pannen bedekte houten kapschuur, voor de helft open en voor de helft in gebruik als tuinberging.

Tuin

Prachtig aangelegde en uitstekend onderhouden tuin met groot grasveld, fraaie borders, vijver, rododendrons en een flink gedeelte bostuin met een variëteit aan loof- en naaldbomen. Het zonnige perceel is licht glooiend. Tuin, grote terrassen en de grotendeels gelijkvloerse woning lopen naadloos in elkaar over. De onder architectuur gebouwde veranda met ingebouwde verwarming is een fantastische aanwinst, een echt verlengstuk van de woning.

Details

Inhoud: ca. 1.050 m³
Woonoppervlakte: ca. 310 m²
Perceelgrootte: 6.110 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl