Middenweg 20, Epse

 

Op een prachtige locatie in het Epserbos gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1991) met garage, dubbele carport, stenen prieel, verwarmd zwembad en fraai aangelegde tuin. Deze bijzonder ruime woning heeft o.a. slaap- en badkamer en biljart/werkkamer op de begane grond en daardoor veel gelijkvloerse leefruimte. Zowel het huis als de tuin zijn uitstekend onderhouden en voor de afwerking zijn luxe materialen van hoogwaardige kwaliteit gebruikt.

In deze woning is de laatste jaren flink geïnvesteerd met o.a.:

 • Compleet nieuw pannen dak
 • Nieuw bijgebouw (dubbele carport annex berging en hobbyruimte)
 • Stenen prieel (overdekt terras)
 • Topkwaliteit verwarmd buitenbad
 • Nieuwe badkamers
 • Gashaard
 • Alarmsysteem
 • Geheel vernieuwde energiezuinige Nefit Topline HR CV-installatie
 • Granieten vensterbanken
 • Granieten vloer met vloerverwarming begane grond
 • Nieuwe terrassen en tuinaanleg
 • Natuurstenen oprit, circular drive en toegangspoort met fraai hekwerk (het terrein is volledig omheind)

Het is een bijzonder comfortabel gezinshuis, maar ook uitermate geschikt voor stellen die voornamelijk gelijkvloers willen leven.

Ideale ligging in ruim opgezette villawijk op een perceel van maar liefst 6.030 m² in het Epserbos, in de nabijheid van de A1 op minder dan een uur rijden van de Randstad.

Indeling

Entree, centrale hal met wc, garderobe en trappartij. Via dubbele deuren toegang tot de royale living met twee zitgedeeltes, sfeervolle gashaard en viermaal openslaande tuindeuren. Aansluitend de ruime woonkeuken met granieten aanrechtblad en diverse luxe inbouwapparatuur. Aan de andere kant van de living doorgang naar de biljart/werkkamer. De keuken en de biljartkamer zijn ook vanuit de hal bereikbaar. Vanuit de hal toegang tot de bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine, wasdroger e.d., granieten wasbak, achterdeur en entree naar de ruime provisiekelder. Gang leidt naar een luxe afgewerkte multifunctionele inpandige garage, voorzien van tegelvloer en betegelde wanden (thans in gebruik als berging en opstelplaats voor zwembadinstallatie) en naar de masterbedroom met fraaie op maat gemaakte kastenwanden, openslaande terrasdeuren en moderne badkamer en suite met ligbad, inloopdouche, wc en dubbele wastafel van Belgisch hardsteen.

Verdieping

Bordestrap van Amerikaans eiken, overloop en vijf ruime slaap(werk)kamers. De kamers zijn allen voorzien van dakkapellen, inbouwkasten en Jatoba hardhouten vloeren. De werkkamer heeft rondom handgemaakte kasten die overlopen in het diepe tafelblad. Vanuit de werkkamer toegang tot de vijfde slaap(werk)kamer met CV-kast.

Verder is er op deze verdieping een saunaruimte met Finse sauna en een tweede badkamer, in dezelfde stijl en gelijktijdig vernieuwd met badkamer op de begane grond, voorzien van inloopdouche, wc en dubbele wastafel van Belgisch hardsteen.

Zolder: middels vlizotrap bereikbare bergzolder.

Bijgebouwen

Via op afstand bedienbare gemetselde toegangspoort met natuurstenen palissanders, fraai hekwerk, basaltstenen oprit met circular drive en designlampen, komt u bij de woning en het geïsoleerde bijgebouw, bestaande uit dubbele carport en berging met vaste trap naar multifunctionele verdieping met geïsoleerde dakplaten. Achter in de tuin staat een stenen prieel (overdekt terras).

Tuin

Stijlvolle bostuin op een mooie open plek met grote grasvelden, fraaie borders, rododendrons en loof- en naaldbomen. Rondom de woning grote terrassen (natuursteen) met vijver en verschillende plekken om in absolute privacy te genieten van het buitenleven. Robotmaaier houdt het gras kort en er is een eigen waterbron voorzien van grondwaterpomp met volautomatisch sproeisysteem.

Zwembad

Het Starline zwembad (4m x 10m) is van topkwaliteit en heeft een Romaanse trap om makkelijk in en uit het bad te komen, een Jetstream, uitgebreide sfeerverlichting en een op afstand bedienbaar lamellendek. De verwarming (warmtepomp) en waterkwaliteit worden volledig geautomatiseerd bijgehouden. De recent geheel vernieuwde zwembadinstallatie staat garant voor Olympische waterkwaliteit.

Details

Inhoud: ca. 1.400 m³
Woonoppervlakte: ca. 384 m²
Perceelgrootte: 6.030 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl