Middenweg 6, Epse | € 1.050.000,- k.k.

 

Op toplocatie midden in het Epserbos gelegen bijzonder CHARMANT VRIJSTAAND LANDHUIS “De Mispelbloem” (bouwjaar 1953, perceel 6.035 m²) met dubbele garage, carport, veranda en schilderachtige tuin rondom.

Dit is een prachtige rustige plek in lommerrijke villawijk met optimale vrijheid en privacy. Het is een uiterst karakteristiek huis met verfijnde jaren-50 detaillering in o.a. metselwerk, luiken, ramen met roedeverdeling, balken plafonds, overstekken en siersmeedwerk op schoorstenen.

Deze cottage met warme uitstraling is uitstekend onderhouden en liefdevol afgewerkt met hoogwaardige materialen. Samen met de tot in de puntjes verzorgde tuin is het een harmonieus geheel. De veranda is een fantastische aanwinst, een heerlijk verlengstuk van de leefruimte. Kortom, een comfortabel gezinshuis, maar ook geschikt voor volledig gelijkvloers wonen. De ligging is ideaal, dichtbij de Deventer binnenstad, Gorssel en de A1.

Indeling

Entree, hal met bergkast, wc, garderobekast, toegang tot dubbele provisiekelder en trapopgang. Zitkamer met originele parketvloer, open haard met zandstenen schouw. Aansluitend de eetkamer met vaste kast en doorgang naar de keuken. Eetkeuken in hoekopstelling met deels composiet en deels houten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met gootsteen, wasmachine aansluitingen, kastenwand en achterdeur. Werkkamer met boekenkastwand. Slaapkamer met vaste kastenwand en doorgang naar kleedkamer met prachtige verlichte kleedkast en doorgang naar luxe badkamer met inloopdouche, wc en handgemaakt wastafelmeubel met natuurstenen blad.

  • Vanuit zitkamer, eetkamer, werkkamer en slaapkamer openslaande tuindeuren naar terrassen en veranda

Verdieping

Overloop met dakkapel, ruime slaapkamer met dakkapellen, hoog plafond en wastafelkast. Tweede badkamer met ligbad, douchecabine, wc en wastafelmeubel. Verder nog drie kleinere slaapkamers en een zolderberging.

Bijgebouwen

Halfronde met grind bedekte oprit met twee ingangen leidt naar de vrijstaande dubbele garage (ca. 41 m²) met ernaast de carport en achter een tuinberging. Er is royale parkeergelegenheid op eigen terrein.

Perceel en tuin

Prachtige gevarieerde tuin met veel symmetrie en harmonie. Groot grasveld, hagen en borders creëren verschillende tuinkamers. Er zijn meerdere terrassen met allen hun eigen sfeer. Tussen het huis, garage en tuinmuur met poort een romantische binnentuin. En natuurlijk het hoger gelegen terras/veranda met prachtig zicht op eigen tuin en bos. Verder is er een kruidentuin, een lange vijver met gemetselde rand, zijn er verschillende loof- en naaldbomen, leilinden, veel rododendrons, hortensia’s en een gedeelte van het diepe perceel is bostuin met lange paden. Eigen bronnen met tweemaal grondwaterpomp zorgen voor besproeiing vanuit meerdere tappunten.

Details

Inhoud: ca. 835 m³
Woonoppervlakte: ca. 218 m²
Perceelgrootte: 6.035 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl