Nijverheidstraat 4, Gorssel

 

Midden in het centrum van Gorssel gelegen VRIJSTAANDE SEMI-BUNGALOW (bouwjaar 1955) met garage, tuinschuur, voortuin en prachtig aangelegde diepe achtertuin. Dit is een fantastische plek, midden in het dorp, op steenworp afstand van de supermarkt en de gezellige Hoofdstraat met winkels, Museum MORE en Loetje.

Deze ruime woning heeft een SLAAPKAMER, BADKAMER en werkkamer op de BEGANE GROND.

De woning is aan de achterzijde flink uitgebouwd, goed onderhouden, fraai afgewerkt en de laatste jaren extra geïsoleerd met spouwmuurisolatie en voorzien van 27 zonnepanelen.

In 2014 is een grote veranda aangebouwd, een prachtig bouwwerk met twee lichtkoepels en vooral een heerlijk verlengstuk van de leefruimte. Een gezinshuis, maar ook ideaal voor mensen die volledig gelijkvloers willen wonen.

Indeling

Entree, hal met handgemaakte vaste kastenwand, bijkeuken met CV-opstelling en wasmachine aansluitingen, wc, zij-entree, toegang tot provisiekelder en trapopgang. Tuingerichte zitkamer met inbouwhaard en schuifdeuren naar veranda en achtertuin, middels schuifdeuren en-suite de ruime woonkeuken met handgemaakte keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur. Werkkamer aan de voorzijde met vaste kast, open haard en openslaande tuindeuren. En een ruime slaapkamer met vaste kasten en toegang tot bergvliering. Aansluitend de eigen badkamer met ligbad, douche, wc en twee wastafels.
– De begane grond is volledig voorzien van houten vloeren en nieuwe paneeldeuren

Verdieping

Overloop, badkamer met douche en wastafel, twee kleine slaapkamers met hoogslapers aan de achterzijde en een grote slaapkamer met balkon aan de voorzijde (deze kamer is opgesplitst in twee kamers).

Garage en schuur

Oprit leidt naar stenen garage (ca. 19 m²) met pannen dak. De garage is verwarmd en aan de achterzijde is een kozijn met openslaande tuindeuren geplaatst. En er is een stenen tuinberging (ca. 7 m²) met hout omtimmerd en grondwaterpomp.

Tuin

Betegelde voor- en zijtuin en diepe in 2018 nieuw aangelegde achtertuin met grasveld, borders en hagen. Er is een automatische sproei installatie. De achtertuin is vrij gelegen, heeft optimale privacy en prachtig zicht in het groen. Tuin en veranda zorgen voor lange dagen buiten genieten.

Details

Inhoud: ca. 750 m³
Woonoppervlakte: ca. 206 m²
Perceelgrootte: 602 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl