Olthoflaan 7, Epse | € 825.000,- k.k.

 

Op een prachtige kavel in het Epserbos gelegen uitgebouwde, eigentijdse VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1960) met berging/garage, carport, overkappingen, veranda en fraai aangelegde tuin. Deze lichte hoogwaardig afgewerkte woning heeft een uitstekende indeling met fantastische licht-, loop- en zichtlijnen. Aan meerdere zijden zijn er overkappingen en grote raampartijen, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.

Het huis is door de jaren heen volledig gemoderniseerd en flink uitgebouwd met een extra verdieping (2011) voorzien van twee slaapkamers en een 2e badkamer. De meeste leefruimte is op de begane grond met ruime slaap- en badkamer en grote werkkamer.

De villa ligt in het lommerrijke Epserbos op de hoek met de Lochemseweg, schuin tegenover het Hassinkbos, op loopafstand van de basisschool en sportvelden, dichtbij Gorssel, de A1 en de Deventer binnenstad.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, laarzenkast en garderobe. Hoge en lichte living met cassette plafond, sfeervolle houtkachel, wengé parketvloer, deur naar veranda en aan twee zijden schuifpui naar terras en tuin.

Vanuit de hal toegang tot de hoofdslaapkamer met inloopkast/kleedkamer en eigen badkamer met douchecabine, wc en wastafelmeubel. Centraal ligt de keuken met massief wengé aanrechtblad, 5-pits gaskookplaat en diverse luxe inbouwapparatuur.

Aansluitend de ruime bijkeuken met aanrechtblad en aansluitingen voor wasmachine/droger, achterdeur en toegang tot kelder (ca. 16 m²) met provisie- en stookgedeelte.

Vanuit de keuken toegang tot de achterhal met vaste kastenwand, openslaande tuindeuren, toegang tot grote werkkamer en trapopgang.

Verdieping

Overloop, twee slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en wastafelmeubel. De verdieping is aan de buitenzijde afgewerkt met verduurzaamd (gebakken) hout.

Tuin en bergingen

Met grind bedekte oprit leidt naar het huis en de bergingen. Er is ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde en uitstekend onderhouden tuin met groot grasveld, beukenhagen, veel rododendrons en het open, zonnige perceel is omzoomd met een variëteit aan bomen.

Er zijn meerdere terrassen (klinkers), deels overdekt om van het buitenleven te genieten.

Er is een carport, houten berging/garage (ca. 16 m²), overkapping voor camper en nog een vrijstaande tuinschuur (ca. 17 m²) met houtopslag.

Details

Inhoud: ca. 806 m³
Woonoppervlakte: ca. 202 m²
Perceelgrootte: 2.750 m²