Rustoordlaan 3, Eefde | € 1.100.000,- k.k.

 

Aan de lommerrijke Rustoordlaan gelegen STATIGE VILLA “MARIALUST” (bouwjaar 1923) met bijgebouw en fraai aangelegde tuin op een perceel van maar liefst 4.200 m². Dit grote kloeke huis is fantastisch gelegen; op loopafstand van winkels en basisschool en aan de achterzijde vrij uitzicht tot over het Twentekanaal.

De villa is in de loop der jaren aan weerszijden uitgebouwd met oog voor detail en voorzien van twee dakterrassen. Tevens is er in 1997 een grote vrijstaande garage met zolderetage gerealiseerd. De woning heeft nog vele authentieke elementen, zoals fraaie dak overstekken, groen-witte luiken en de werkelijk prachtige entree met getoogde glas-in-loodramen rond de deuren.

Vanaf de Rustoordlaan is de villa nauwelijks te zien, maar zodra u de statige oprijlaan betreedt, ervaart u een oase van rust! U wordt verwelkomd door mooie bomen, o.a. een monumentale rode beuk en trompetboom, heesters en rododendrons. En aan het einde van de zonnige en diepe achtertuin heeft u prachtig uitzicht over akkerland, de sluis van Eefde en het Twentekanaal. De historische binnenstad van Zutphen (met o.a. NS-station) is op fietsafstand bereikbaar.

Indeling

Entree, vestibule, riante hal voorzien van marmeren vloer, toegang tot de provisiekelder en fraaie houten bordestrap. De kamers op de begane grond zijn rondom deze hal gesitueerd. Met aan de voorzijde een werk/tv-kamer met parketvloer, marmeren schouw en twee vaste kasten. Nog een (werk)kamer aan de voorzijde met vaste kasten en eenvoudige badkamer met douche en wastafel. De ruime zitkamer is aan de tuinzijde gelegen met open haard, visgraat parketvloer, vaste op maat gemaakte boekenkast en dubbele openslaande deuren naar het terras. Hiernaast bevindt zich de eetkamer eveneens met dubbele openslaande deuren naar het terras en toegang tot de woonkeuken. De keuken is voorzien van fraaie marmeren vloer en L-vormige opstelling voorzien van schouwkap en Miele inbouwapparatuur. Bijkeuken met uitstortgootsteen en vaste kasten. Hal / zij-entree met ruime garderoberuimte, wc en meterkast.

1e Verdieping

Ruime lichte overloop met parketvloer. Aan de voorzijde drie slaapkamers met wastafel, één kamer heeft toegang tot dakterras. Aan de tuinzijde de sfeervolle masterbedroom met schuifdeur(en) naar het dakterras, walk-in closet en deur naar eigen badkamer. De badkamer is voorzien van marmeren wand- en vloertegels, een dubbele wastafel en ruim hoekbad. Vijfde slaapkamer met toegang tot dakterras en een 2e badkamer voorzien van wastafel en inloopdouche en een separate wc.

2e Verdieping

Vaste trap naar overloop met veel opbergruimte en toegang tot ruime waskamer met wasmachineaansluiting en spoelgelegenheid en aangrenzend de hobbyruimte met dakkapel. Vanaf de overloop is tevens de grote zolderberging bereikbaar met CV-opstelling en luik naar vliering.

Verder

  • De gevels en vloeren zijn na-geïsoleerd.
  • Grotendeel houten kozijnen met dubbele beglazing en roedeverdeling.
  • Schilderwerk is circa 2 jaar geleden door een erkende schilder uitgevoerd.

Bijgebouwen/tuin

Geheel in stijl gebouwde grote verwarmde garage (bouwjaar 1997,geschikt voor 2 auto’s) met elektrische deur, dubbele deuren naar de tuin, toegang tot de zolderverdieping en inpandige werkplaats, met mogelijkheid tot ombouwen tot individueel appartement. Achter de garage bevindt zich een houtopslag en overkapping.

Rondom de villa is de fraai aangelegde en veelzijdige tuin gelegen met o.a. het grote verhoogde terras met diverse aangebouwde bloembakken, het fraaie grasveld, de kleine vogelvijver, de bostuin en achter in de tuin een kas en een terrasje met uitzicht richting het Twentekanaal.

De tuin is voorzien van pompinstallatie, beregeningssysteem en verlichting door gehele tuin.

Details

Inhoud: ca. 1.375 m³
Woonoppervlakte:
ca. 350 m²
Perceelgrootte: 4.200 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl