Smitskamp 4, Gorssel

 

Aan de rand van het centrum van Gorssel, met UITZICHT over grasland, gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 2017) met GARAGE, verwarmd ZWEMBAD, VERANDA en prachtig aangelegde tuin rondom.

Het fraaie witgepleisterde huis, met luiken aan de straatzijde, is met oog voor detail afgewerkt. Hier ervaart u de voordelen van een recent gebouwde woning; duurzaam, energiezuinig en onderhoudsvriendelijk. Samen met de 24 zonnepanelen en ventilatiewarmtepomp heeft u naast veel woongenot, lage woonlasten.

De ligging is uitstekend, op de grens van dorp en buitengebied, op loopafstand van de basisschool en de gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en museum MORE. Het verwarmde zwembad (3.2m x 7m) is de kers op de taart. Kortom, met vier slaapkamers op de verdieping en een werkkamer op de begane grond, een ideaal gezinshuis op een perfecte locatie.

Indeling

Entree, hal met wc, trapopgang en toegang tot de werkkamer aan de straatzijde. Royale L-vormige living met Raftwood eiken parketvloer (gemaakt van oude spoorbielzen), openslaande tuindeuren naar de veranda, zitgedeelte met sfeervolle houtkachel en woonkeuken met luxe keuken (Stormink) in hoekopstelling met composiet aanrechtblad en diverse luxe inbouwapparatuur, waaronder een Combi Quooker, oven/magnetron en oven/stoomoven. Aansluitend de ruime bijkeuken met achterdeur, waskamermeubel met wasmachine/droger aansluitingen en CV-opstelling.

Verdieping

Ruime overloop, twee slaapkamers met dakkapel aan de voorzijde en twee slaapkamers aan de achterzijde. In het midden de moderne badkamer met dakkapel, wastafelmeubel, wc en ruime inloopdouche.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder over de volle breedte van de woning.

Tuin, garage, zwembad

Oprit met klinkers leidt naar vrijstaande houten garage (Geldersche Houtbouw, ca. 24 m²) met zwembadinstallatie. Rondom ligt een fraai aangelegde tuin met grasveld, taxushagen, borders, verwarmde buitendouche en groot terras met gecoate 60×60 tegels en op het Zuiden gelegen veranda (ca. 26 m²) met fantastisch uitzicht over tuin en grasland. Het zwembad met inlooptrap en lamellendeck wordt verwarmd met een warmtepomp en heeft een volledig geautomatiseerde installatie.

Verder

  • Gehele begane grond voorzien van vloerverwarming
  • Verwarming door Nefit Ventiline (2017) ventilatiewarmtepomp in combinatie met Nefit Proline HR CV-ketel (2017)
  • 26 zwarte zonnepanelen hebben afgelopen jaar 6.000 kwh opgewekt
  • Waterontharder in de meterkast

Details

Inhoud: ca. 625 m³
Woonoppervlakte: ca. 169 m²
Perceelgrootte: 598 m²
Meer details: >> klik naar funda.nl