Wielewaal 4, Deventer | € 229.000,- k.k.

 

In rustige, kindvriendelijke en groene wijk gelegen goed onderhouden TUSSENWONING met CARPORT, berging en fraai aangelegde (2019) onderhoudsvriendelijke tuin op het zuiden.

De ligging is bijzonder fraai te noemen. Een autoluwe buurt grenzend aan een prachtig speelpark en aan de achterzijde een plein met voldoende parkeergelegenheid. Openbare voorzieningen als scholen, kinderopvang, winkels (winkelcentrum Zwaluwenburg én Colmschate), bushalte, NS station Colmschate en Sportcentrum De Scheg zijn op loop- en fietsafstand gelegen. Tevens is er een goede verbinding t.o.v. de uitvalswegen A1 en N348.

De indeling is als volgt:

Begane grond

Entree, schoenenkast, meterkast, hal met wc, provisiekast, royale woonkamer met lichte laminaatvloer en schuifpui naar terras. Open keuken (2018) voorzien van diverse inbouwapparatuur, elektrische boiler, veel kastruimte en separate deur naar de tuin.

1e Verdieping

Ruime overloop, 2 slaapkamers, hobby- c.q. werkkamer en moderne badkamer voorzien van designradiator, wastafelmeubel, wc, ligbad en separate douchecabine met stortdouche en handdouche.

2e Verdieping

Overloop met opbergruimte en insteekzolder, opstelplaats CV ketel en aansluiting wasmachine en droger.
Ruime 4e (slaap)kamer.

Tuin

De tuin is zowel aan de voor- als achterzijde vorig jaar zomer volledig onder handen genomen door een erkende hovenier. De tuin is nagenoeg onderhoudsvriendelijk en voorzien van moderne verlichting, fraaie betonnen plavuizen, gemetselde bloembakken met bloemrijke beplanting, een border met een laurierboompje en krentenboompje en een klein grasveld. Tevens is er een handige houten dubbele tuinkast geplaatst met opbergruimte én plek voor de container(s). Aan de achterzijde bevinden zich de stenen (fietsen)berging en carport.

Verder

  • Zowel het schilderwerk aan de buitenzijde als ook de binnenzijde is in 2020 door een erkende schilder uitgevoerd.
  • De gehele woning is voorzien van een lichte laminaatvloer.
  • De meterkast is voorzien van krachtstroom.
  • Prachtige kastenwand op de slaapkamer en alle gordijnen, rolgordijnen en vitrages blijven achter.

Kortom, een ideale woning waar je zo in kunt!

Inhoud: ca. 380 m³
Woonoppervlakte: ca. 110 m²
Perceelgrootte: 150 m²